Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha találkozok ismeretlen emberekkel nem tudok előttük megszólalni?

Figyelt kérdés
Nemrég elvitt magával a húgom egy kicsit kikapcsolódni, mivel soha nem mozdulok ki otthonról.A barátnőjével már párszor találkoztam,szoktunk egymással viccelődni, de nem nagyon beszélgetünk.Tök jól elvoltunk, nem éreztem magam annyira szorongónak,de mikor megtudtam, hogy a húgom barátnője elhívja az egyik haverját, egyre idegesebb és feszültebb lettem, mert még soha nem találkoztam vele.Próbáltam összeszedni magam, mert nem akartam, hogy első látásra már lejöjjön neki milyen zárkózott lány vagyok.De sajnos szokás szerint megint elrontottam mindent,és egész végig nem beszélgettem vele, csak ha kérdezett.Annyira gáz volt, hogy látta a bénázásomat és egy idő után mikor már csak hárman maradtunk(húgom, én, ő),rögtön rákérdezett a zárkózottságomra. Persze ha ketten vagyok a húgommal abszolút nem vagyok zárkózott, vele tök jól elbeszélgetek, de ha velünk van egy idegen, akkor már a húgommal se tudok beszélgetni, mert nagyon zavarban vagyok.Egyébként nagyon figyelmes és kedves egy srác, tök jól el lehetne vele beszélgetni, csak én nem tudok:(
2012. szept. 19. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy vagyok, csak én fiú vagyok.
2012. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell ezen görcsölnöd szerintem... Inkább hagyd, hogy a fiú görcsöljön emiatt...

Nem kell, hogy te kényszernek érezd, hogy beszélj, amikor egy fiú tetszik neked, hagyd, hogy ő érezze ugyanezt a kényszert, had legyen ő emiatt zavarban...

2012. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg rájönni, mi is az, ami igazán feszélyez, és mi a különbség aközött, amikor tesóddal vagy, meg mikor másokkal. Mások is küszködnek furcsa dolgokkal, és szerintem nem kell azt érezned, hogy most ha úgy vesszük, "vizsgázol" előttük, mert tétje úgysincs:) Légy önmagad, és mindegy, hogy hülyeségeket beszélsz, vagy sem, kedvelni fognak:))
2012. szept. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mókusgyilkos ***** válasza:

2. ez aztán baromi jó tanács..

először is szó sem volt tetszésről nem ebből adódott a probléma. másodszor ha a pasi szorong akkor mivel jutottunk előrébb?


kérdező: nem hiszem h az emberek csak arra várnának h mikor nyitod ki a szád h végre le haraphassák a fejed. abból sem lesz semmi baj ha esetleg vmi hülyeséget mondasz / "elárulod magad" mint te is látod a zárkózottság nem igazán jó védekezési forma.

gáz volt nem volt gáz.. édes m1 gondolom ha a csávó ott maradt akkor nem voltál neki ellenszenves a zárkózottságod ellenére sem ugyanez igaz akármilyen idegenre szóval emiatt is fölös parázni v próbálj meg nyíltabb lenni v szépen elfogadni h ilyen v nehezebben nyílsz meg és az eszedbe vésni h ettől még nem fognak hülyének nézni az emberek.

2012. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

a 2. vagyok...

Szerintem jó tanácsot adtam.., de majd a kérdező eldönti, hogy tudja-e hasznosítani.

Miért kellene kényszeresen beszélni??? Pláne miért kellene, hogy a nő érezze magát kellemetlenül, ha egy férfi társaságában nem tud megszólalni?? Érezze emiatt kellemetlenül magát a férfi!!

2012. szept. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mókusgyilkos ***** válasza:

5: és miért kellene a férfinak kellemetlenül éreznie magát?

és ha 1 pici értő olvasást magadra erőltetnél: ismeretlen emberek megfogalmazás feltételezi h férfiak/nők egyaránt.. és húga barátnője mellett sem tud rendesen ellazulni így kapásból értelmetlen volt a tanács arról nem is beszélve hogy édes m1 h ő vagy a másik fél érzi magát feszélyezve [legyen az nő vagy férfi] az eredmény ugyanaz így megint csak hülyeséget írtál. az h te ekkora feminista v v tudom is én nem jelenti azt h ész is párosul hozzá [sőt] -> ne oszd azt ami nincs és ne csinálj látatlanba még nagyobb szrt :) ha már te úgy oldod meg a problémáid h másnak átpasszolod megoldás helyett akkor az a te bajod de ne terjeszd a nyomorod :)

2012. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első lépés az, hogy kiderítsd mi okozza benned ezt. Mire gondolsz és mi feszélyez ami miatt nem tudsz beszélgetni? Nem tartod elég okosnak magad? vagy unalmasnak tartod magad? vagy stb. Erre neked kell rájönnöd egyedül. Figyeld meg a környezetedben levő embereket, hogy hogyan viselkednek különböző szituációkban. Majd gondold át, hogy te mit hogy csinálnál ugyanabban a helyzetben ha te lettél volna. Ezzel ha jól csinálod, feltudod térképezni magadat és talán rájössz, hogy mi zavar másokban vagy magadban. Ha ez megvan, akkor meglehet próbálni megváltoztatni a gondolkodásodat. Hogy pl ne gondold magadat kevesebbnek másoknál és utána menni fog. Ha megtanulsz bízni magadban és nem leszel ennyire gátlásos, akkor menni fog.


Ha nem akarsz ennyire mélyen elmerülni a dolgokban, akkor pedig azt tudom csak tanácsolni, hogy gyakorolj :) Próbálj meg minél többet beszélgetni mindenkivel. Járj chatelni, meg beszélgess először írásban mindenkivel. Ha megtanulsz írásban beszélgetni, mivel neten mindenki nyitottabb(te is) utána, végül is csak át kell ültetni ugyanazokat a gondolatokat élőbe. Persze ehhez párszor bátornak kell lenned, hogy megtanulj élőben is beszélgetni. De mindent lehet csak akarni kell. Nincsenek határok csak amiket mi állítunk magunknak fel.

2012. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azt kívánom hogy ilyen csaja sose legyen senkinek mint a 2-es válaszoló.


Kérdező annyit tennék hozzá hogy az alkohol segít megoldani ezt a problémát:) Elég párszor elmenni kicsit italozni idegenekkel egyből megnyílsz és már innod se kell utána késöbb mert már képesnek érzed magad rá:)

2012. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg még biztos fiatal korú vagy, fejlődni fog a személyiséged/önbizalmad.Sokan vannak így a te korodban.
2012. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, csak fiúként. Emiatt nem is kellek egy lánynak sem, lenéznek vagy észre sem vesznek, mindenkinek a nagypofájú, ostoba, egoista, menő fiúk kellenek. Bezzeg, ha magas és ritka jóképű lennék, akkor nem lenne ilyen gondom, én lennék a cuki, jóképű fiú, aki minden lánynak kell és maguktól másznának rám.
2012. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!