Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek számít egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek számít egy nő szakmája?

Figyelt kérdés

Pl ha meghalljátok hogy egy csaj katona,vagy rendőr akkor mi jut eszetekbe? Mámint:D ha bejön a nő akkor hátrány ha katona?

jövőre érettségizem utána meg megyek tiszti főiskolára de már most félek mi lesz akkor.Nem lehet párkapcsolatom civillel csak katonával??:D Mert valamilyen oknál fogva a katona nőknek mindig katona férjük van...szerintetek hátrány?


2012. szept. 20. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ilyesmiken a világunk az összeomlás felé halad, valószínűleg lelőnek téged az első háborúban.
2012. szept. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

köszi bzdmeg...:)

..

2012. szept. 20. 14:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat egy nő szakálla sokkal többet számít
2012. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
úristen te...
2012. szept. 20. 15:00
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem járnék olyan nővel.Nem akarok rettegésben élni,mert például ha elfelejtem kivinni a szemetet elképzelhető,hogy megver vagy lelő,még akkor is ha nagyobb vagyok nála.:D
2012. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Hole Hunter ***** válasza:
Jellemzően a fiús lányok jelentkeznek rendőrnek-katonának. Számomra legalább olyan vonzó egy férfias nő, mint egy nőies pasi...bár kétségtelen, hogy ki venne komolyan egy nyafogó katonát? Remélhetőleg fogsz találni magadnak egy olyan pasipótlékot, aki szereti, ha lejjebb foglal helyet a nemek ranglistáján. Azért sok sikert neked!
2012. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

nem vagyok férfias:d

ne egy ilyen naagydarab dagadt férfias nőt képzeljetek el.:)

imádom a divatot,a nőies dolgokat,elakarom majd még végezni a stewardess képzést is,sőt lehet először ezzel kezdem...

szóval nem vagyok férfias.Egyszerűen csak a nagypapám is tiszt volt és szeretnék én is az lenni.De ennyi.

2012. szept. 20. 15:09
 8/17 Hole Hunter ***** válasza:
Most, hogy már a Malév is megszűnt, érdemes elvégezni azt az iskolát...biztos nem ablakon kidobott zsé lesz. :D
2012. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

hát ha sikerül elvégezni akkor biztos nem maradok itthon :D

megyek ki külföldre.Ha nem sikerül akkor megyek tisztire.

2012. szept. 20. 15:32
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőled katona, az írásai alapján :D
2012. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!