Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok párválasztásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok párválasztásnál számít, hogy mi a szakmája a parnereteknek?

Figyelt kérdés

Például ha egy lány műkörmös vagy fodrász elkönyvelitek buta nőcskének, vagy hajlandóak vagytok megismerni és utána eldönteni.

Ugyanígy lányok ti mondjuk járnátok egy buszsofőrrel , vagy inkább elítélitek,mert csak ennyire vitte.Légyszíves őszintén válaszoljatok,itt úgy se tudja meg senki , hogy kik vagytok. A válaszba írjátok bele a foglalkozásotokat,nemeteket,és a korotokat. Előre is köszönöm!


2012. máj. 13. 14:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel ki mivel keresi a pénzét.


F/25 - diplomás

2012. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nálam sokban függ a belső, de az állás is sok mindent elárul. Nos, ha így elsőre kell ítélnem a leendő hölgy lehetőleg ne legyen hivatásos (vagy nem hivatásos) r*banc...más talán belefér.
2012. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar semmi, a lényeg, hogy rendes, tisztesség ember legyen.

22/L szakács

2012. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

engem se érdekel, csak cigány ne legyen az illető!

24L - diplomás

2012. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

"F/25 - diplomás" - diplomás az nem egy foglalkozas! ;)


A kerdesre valaszolva: foglalkozastol fuggetlenul jarnek olyan novel, aki kulsore es belsore megfelel nekem, de ahhoz, hogy felesegul is vegyek pl. egy fodraszt, nagyon-nagyon kulonlegesnek kell lenie!


26/F, programozo

2012. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Például egy prostival nem állnák le,vagy más ilyen szexuális szolgáltatásokkal foglalkozó lánnyal.

20f

2012. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt csak akkor nézném, ha hosszútávra terveznék, hisz jól meg kell gondolni, hogy egy kukáskocsi vezető vajon el tudná e tartani a családot?

18L

2012. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
62%
kedves programozó, lehet van diplomája, de munkája nincs :/
2012. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Érdekel, hogy mi a foglalkozása, de leginkább azért, mert én informatikus vagyok, viszont nem érdekel a bulizás, sem a piálás, sem az egyéb divatos dolgok. Ha neki ez utóbbi pár dolog köti le a figyelmét, nem tudunk miről beszélgetni. Akkor pedig meg vagyunk lőve.

27/F

2012. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

A szakmája nem számít. Az viszont fontos, hogy intelligens legyen. Ehhez általában nem kell megismerni az illetőt, néhány megfelelő kérdésre feltett válaszból elég jól le lehet szűrni.

Igazság szerint általában már akkor eldöntöm, hogy van-e esélye nálam, amikor még nem is tudom, mivel foglalkozik.

24N könyvtáros

2012. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!