Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányosság ellen mit tegyek? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosság ellen mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

semmi se jön össze mostanában, az egyik cicám elpusztult, a suliban a társasággal gondok vannak,anyának nincs munkahelye...

és volt egy srác akivel majdnem jártam a nyáron. de közbe jött valami...

most nem sajnaltatni akarom magm, de úgy szeretnék egy barátot már. de potenciális jelölt sincs...

nektek van ilyen időszakotok?

16,lány


2012. szept. 20. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem halt meg egy cicám sem,van barátnőm,de családi gondjaim nekem is vannak.

Legyél sokat a barátaiddal,filmezz meg ilyenek.

2012. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez fiúban.Èn sportolok,ezzel terelem el a gondolataimat. 16/F
2012. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is válságban vagyok :(
2012. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15/f
2012. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:(

rossz,hogy mennyien vagyunk magányosak.

én pl túl sokat válogattam,kerestem az igazit...kozben elszalasztottam,azt aki értékelni is tudott volna,elfogadt volna olyannak,amilyen vagyok...:(

2012. szept. 20. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
"Egyik cicim elpusztult" ezt olvastam az "egyik cicám elpusztult" helyett xd am szegény cica :/ nekünk is van 1 ha vmi baja lenne megörülnék.. :( de fel a fejjel! Menj bulizni stb.. :)
2012. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

képet nem kapunk?:o

17/F

2012. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást! :)

Mindenkinek vannak holtpontjai, amin nehéz átlendülni. Amennyire lehet, támaszkodj a barátaidra, családodra! Az, hogy nem jönnek össze a kapcsolataid... várj még egy kicsit! Próbálj meg új emberekkel megismerkedni, hátha szerencséd lesz- ha máshol nem megy, akkor talán internetes társkeresőkön. Amúgy, ha nincs potenciális jelölt, akkor kicsit add lejjebb az igényeid ilyen tekintetben. Egyébként ne görcsölj azon, hogy barátot szeretnél, mert hidd el, akkor fog majd jönni valaki, amikor a legkevésbé sem számítasz rá :)

Sok sikert! :)

17/f

2012. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!