Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akivel kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Van egy fiú, akivel kezd kialakulni köztünk valami, de még csak egyszer találkoztunk, és neten beszéltünk. Megbeszéltük, hogy valamelyik nap találkozunk, és neki pont akkortájt lesz a szülinapja. Kellene neki ajándékot vennem?

Figyelt kérdés
Na jó, ez zavarosra sikerült. A lényeg: van egy fiú, akivel a barátnőim szerettek volna összehozni, már be is mutattak minket egymásnak és szimpatikusak voltunk a másiknak. Facebookon beszéltünk utána, és megbeszéltük, hogy egyik nap suli után összefutunk a városban. És neki pont akkortájt lesz a szülinapja. Kellene neki vennem valai ajándékot, vagy csak egy bonbont? Vagy csak kívánjak boldog szülinapot és annyi?
2012. szept. 20. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha akarsz többet vegyél neki egy olyan szíves ?ilkát. :) Nekem nagyon bejönne. :D Nagyobb költségbe ne verd magad. :)
2012. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintam csak akkor foglalkoz a felköszöntésel ha aznap találkozol vele egyébként elöre mondod neki akkor azt ugy is lereagálhatja hogy nem akarsz majd vele találkozni utána
2012. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TOMAtm ***** válasza:
kívánj boldog szülinapot neki mindenképp,ha valami apróság(kulcstartó pl)eszedbe jut azt adhatsz neki,de ne nagy értékűt,csak úgy figyelmességből,hogy érezze h neked jelent vmit.
2012. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hű, de gyorsak vagytok, köszönöm. :) Pontosan még nem tudom, melyik nap találkozunk, és annyira nem ismerem még, hogy jó ajándékot választhassak neki. A szíves milka aranyos ötlet, de még nem teljesen úgy találkozunk, mint egy pár, nem fura, ha lány létemre ilyet adok neki, amikor nem is vagyunk együtt? :D
2012. szept. 20. 21:27
 5/10 Gábér válasza:
szerintem ne vegyél neki semmit nem ciki mert még nem ismeritek egymást de 2 puszinak és egy mosolynak nagyon örülne és egy boldog szülinapnak
2012. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hűha :) És ha ebből a puszi kimaradna? :D Második találkozáskor nem akarok semmi ilyet még, olyan nem nekem való. De köszi a választ, elég változóaka vélemények. :)
2012. szept. 20. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hogy két puszi nem fér bele??
2012. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16. És nem az, hogy nem fér bele, de valahogy nem érzem oda illőnek, bár helyzettől függ majd gondolom, szóval azért köszönöm a tippet. :)
2012. szept. 20. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az is elég ha felköszöntenek.

Tavaly szülinapomkor facebookon írt egy olyan lány aki fontos nekem. Tudod milyen jól esett? pedig még nem is személyesen mondta.

2012. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :) Akkor ti arra szavaztok, hogy ne kapjon csokit? :P Komolyan nem tudom, hogy lenne jó.
2012. szept. 20. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!