Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy napja nem találkoztunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy napja nem találkoztunk, már hiányzik, de nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, aki szerelmes belém már egy jó ideje. Kipróbáltam, milyen járni vele, de hamar abbahagytam, mert tudtam, hogy sose lennék képes smárolni vele. Pedig közben annyira összenőttünk, hogy mindent tudunk egymásról, neki is volt pár csaja, úgy éljük az életünket, de valahogy nem bírom ki, hogy ne lassam. Szerintetek létezik ilyen szoros barátság fiú és lány között? Mégha a másik fél többet is érez....
2012. aug. 23. 20:29
 1/6 ASOT ***** válasza:
ahhoz nem kell szerelmesnek lenned valakibe h hiányozzon...
2012. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

végülis tök igazad van. nem is tettem volna fel ezt a kérdést, mert nekem egyértelmű, hogy ő egy nagyon jó barátom, de egyesek mindig kérdezgetik, hogy hogy lehet, hogy nem járunk, meg biztos hogy azért van itt valami más is. de ez gyerekes hülyeség...

amúgy 16 vagyok.

2012. aug. 23. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt se olyan barátom (mármint nem apsi hanem csak barát) és barátnőm e aki egy nap után hiányzott volna.... de olyan volt, akivel soha nem voltunk szerelmesek egymásba, de kb. a lelki társam, és emellett barát is. De ő se hiányzott így.... szerintem, érzel valamit iránta.
2012. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:
persze lehet h érez valamit de ahhoz nem kell szerelmesnek lenni hogy hiányozzon valaki....
2012. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vonzódom hozzá testileg (se puszi, csók szóba se jöhet) de lelkileg nagyon értékesnek tartom. Nem egy kifejezetten helyesnek mondható srác, szóval azért nincs meg ez a testi vonzalom, most ezt nem köcsögségből mondtam, csak ez az igazság... de azért vannak csajok, akiknek bejön szóval ő is kiélheti magát. :'D
2012. aug. 23. 20:45
 6/6 ASOT ***** válasza:

nekem egy lánnyal volt ilyen, csak barát volt, de testileg minden ki volt zárva nem volt picit sem az esetem....

Ritka hogy valakinek én elmondjam ha gondom van, na neki se mondtam el sokszor sőt talán 1-2x de meghallgatott és megértett...és volt h hiányzott.

De kapcsolatot sosem tudtam volna elképzelni vele.

De ezaz érzés nem tartott sokáig.

2012. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!