Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszélget velem (újra)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélget velem (újra)?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel együtt járunk zenekarra már több mint fél éve,abból kb 3-4 hónapja beszélgetünk.Eleinte mindig rámírt msn-en és én is kerestem a társaságát és később kiderült,hogy tetszem neki és járna is velem,csak nem akarja így,hogy egy helyre járunk zenélni.Miután ez kiderült én nem kerestem többé és egy pár hétig ő se engem.Aztán megint elkezdett rám írni,én azóta egyszer sem kerestem és mindig ő kezdeményezte a beszélgetést.

Meggondolta magát?Vagy ez csak egy egyszerű beszélgetés egy ismerősel?


2012. szept. 20. 21:22
 1/5 A kérdező kommentje:
ismerőssel*
2012. szept. 20. 21:25
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
ezt miért nem tőle kérdezed meg?az ég kék.egyszerű.miért kell nektek tiniknek mindig bonyolítani a dolgokat.
2012. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:-)

Igazad van.Csak olyan kellemetlen lenne az egész,ha esetleg nem akar semmit én meg azt hittem.Aztán ezzel az érzéssel kéne ott lennem a próbákon folyton.

2012. szept. 20. 21:29
 4/5 TOMAtm ***** válasza:
hát de mi ezt nem tudhatjuk h a srác mit gondol.ezek csak tippek lennének.
2012. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom.De ha esetleg sokan mondják,hogy igen szerintetek is többet akar,akkor valószínűbb,hogy meg fogom tőle kérdezni.
2012. szept. 20. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!