Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy sok nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok nő, akivel beszélgetek különböző közösségi oldalakon (pl facebook ), az egyik nap beszélget velem, de a másik nap már nem. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sok nővel szoktam beszélgetni,ismerkedni a neten,legtöbbjük vissza se ír,de aki vissza ír másnap már nem válaszol vissza.

Külsőleg nem nézek ki rosszul,sportos alkatom van,normálisan,kulturáltan beszélgetek.Akivel nem rég beszéltem nővel,annak tetszettem,de másnap mikor rá írtam,hogy szia hogy vagy,már nem írt vissza pedig fent volt.

Miért van ez?



2012. szept. 6. 13:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Légyszíves csak normális válaszokat írjatok,annyira nem vicces egy dolog,sok ismerősömnél is ez van,pedig ők is teljesen normális emberek.
2012. szept. 6. 13:59
 2/17 anonim ***** válasza:
Biztosan sok hülyeséget írsz!
2012. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem egyáltalán nem írok hülyeségeket.

Pl: megkérdezem tőle milyen dolgokat szeret,van e hobbija,ideálja ilyesmi.

2012. szept. 6. 14:01
 4/17 anonim ***** válasza:
És szerinted ezeket már hányan kérdezték meg tőlük? Legyél egyedi! Az a baj, hogy (bárki bármit is mond) a nők mindig jobban válogathatnak mint a férfiak!
2012. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen, nem szabad tőlük általános dolgot kérdezni, amit mások is általában megkérdeznek, mert az halál unalmas, és fárasztó is. Ezért nem kelted fel az érdeklődésüket.

Legyél egyedi, más mint a többi.

2012. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értelek,de ezek ilyen alap kérdések,hogy kiderítsem mi az érdeklődési köre,pl egy zene együttes és arról elbeszélgetünk.
2012. szept. 6. 14:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert egy monitor vagy csak rájuk nézve és 0-1 váltogatása.Ennyi az elektronikus világ kár érzelmeket mögé állítani.
2012. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha a híd alól irsz akkor ne csodálkozz. Első alkalommal mindenkinek kinyitják az ajtót, de ez még nem jelent semmit. Megnéznek maguknak, majd becsukják és nem is fogják újra kinyitni.

Hazudj nekik, mond hogy plasztikai sebész vagy, le sem tudod majd őket vakarni.

2012. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kiakasztóak,unalmasak az olyan férfiak,akik ismeretlenül rám irnak,és ilyen "érdekeseket" kérdeznek,hogy milyen zenét szeretek,mi a kedvenc szinem,stb...utoljára általánsos iskolában jött be ez...


Menj ki a 4 fal közül,úgy ismerkedj

2012. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen szerintem is ez van,hogy neten nem lehet normálisan ismerkedni,pedig külföldön működik a dolog. Pl: beszélgetnek neten,utánna meg megbeszélnek egy talit élőben és úgy folytatják.

Nálam is így volt,hogy beszélgettem azzal a nővel,mert közel lakunk egymáshoz,és ő is azt mondta,hogy talizzunk. Én benne voltam,de már másnap nem írt vissza,pedig pont mondani akartam neki,hogy hétvégén fel mennék hozzá,hogy élőben is beszélgessünk.

2012. szept. 6. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!