Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés
van egy fiu ismerosom akit kb 3honapja ismerek és hát nem tagadom nagyon belezugtam...egyikunknek sincs most párkapcsolata, és hát elég sok idot toltunk egyutt, folyton irosgálunk na szval tartjuk a kapcsolatot, és hát érzem h o is tobbet érez mint barátság és sztem csak fél lépni..hogyan tudhatnám a tudtára adni h kedvelem ot de ugy hogy én is megtudjam h be-e jovok neki?
2012. szept. 20. 21:25
 1/5 A kérdező kommentje:
én 16/L a fiu20éves
2012. szept. 20. 21:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg ő gondolt-e már arra,hogy ti ketten másképp legyetek.

Vagy tereld rá a beszélgetést a létezik-e barátság fiú-lűny között,és hogy veled el tudná-e képzelni magát.

2012. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lány
2012. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat :)
2012. szept. 20. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
szivi:)
2012. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!