Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki aki tetszik Jövő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki tetszik Jövő héten vagy utána Megpróbálom Neki elmondani hogy nagyon tetszik Hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy lány Tetszik neki valaki (Idősebb mint ő) És azt mondtam neki Ha elmondod őneki akkor én is elmondom ki tetszik És akkor akarom neki elmondani :) De hogy? :/
2012. szept. 21. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne felejts el magaddal vinni egy helyesírási szótárat.
2012. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ideges vagyok Bocsánat...
2012. szept. 21. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy ki mond el kinek mit, de én azt mondanám, hogy ne mondd így ki konkrétan, mert nem biztos, hogy a lány tud valamit kezdeni az információval.


Abból amit kihámozok feltételezem, még nagyon fiatalok vagytok (12-16 évesek) szóval mi lenne, ha inkább megpróbálnád elhívni moziba, vagy egy kólára? Nem igazán jó ötlet szembesíteni egy ilyen váratlan dologgal.

2012. szept. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat egyszeruen miutan o megteszi akkor te azt mondod "nekem meg te tetszel"
2012. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

,,Nagyon tetszel!"


Ha olyan a csaj, ennek örülni fog... Ha még kicsit éretlen, lehet tényleg gyors lesz neki... Te tudod, milyen!


Ja, és várom a fejleményeket, hogy mi történt... :D :D :D

2012. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!