Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Azt mondta egy lány hogy vicces vagyok,(neten ismertem meg tegnap találkoztunk először suliban)azt hogy vicces vagyok neten mondta.Ma meg azt mondta amikor beszéltem vele chaten hogy nem beszéltem szinte semmit,pedig igen.. :D de ő sem nagyon.Mondta hogy tökre más hogy nézek ki mint képeken,kérdeztem hogy ez jó vagy rossz mondta hogy jó..

Tetszem neki? :)


2012. szept. 21. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez már lehet egy jó jel..beszélgessetek még, ismerkedjetek, élőben, és akkor többet fogsz megtudni.
2012. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi mit jelent gyerek?


A vicces vagy az annyit jelent, hogy vicces vagy.


Ha meg aztmondja, hogy jó akkor jó.

2012. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én egyszer egy gyereknek azt mondtam hogy aranyos . ő teljesen boldog lett hogy úristen tetszik nekem pedig én még a csövesekre is azt mondom hogy aranyos . amúgy lehet hogy ez azt jelenti hogy tetszel neki :D
2012. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat en arra aki tetszik nem mondom, hogy vicces. szerintem neten nem tetszettel neki, most esetleg kellemesen csalodott.
2012. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az hogy nem beszéltél semmit azt a sulira értette? Mert ha például ott nem, nagyon beszéltél vele akkor beszélt többet, még ha amúgy beszéltél is. Lehet hogy tetszel, de nem feltétlen :I ,majd csak kiderül.
2012. szept. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!