Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaz az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz az, hogy bizony a lányok sokkal inkább választanak külső alapján párt, mint a fiúk?

Figyelt kérdés
Például egy izmost, magas, jóképű, menő ruhákban járó, pénzes pasitól minden nő elolvad, míg egy ronda, gizda, szegény, egyszerű ruhákban járó fiú a kutyának sem kell.

#fiú #lány #válogatósabbak
2012. szept. 21. 00:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Ez tény...a mai lányok nem nézik a belső értékeket csak a külsöt és hogy mekkora a micsodád...szomorú
2012. szept. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én is ezt tapasztaltam, sajnos. Edddig akárhány lánynak is jöttem be, az mindig azért volt, mert külsőre is helyesnek találtak, de például volt egy lány, akivel lelkileg összeillettünk, de neki nem jöttem be külsőre és el is hagyott egy magas, jóképű gyerekért.
2012. szept. 21. 01:02
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Muszaj minden nap itt sirni? Ronda, dagadt, szegeny, rongyos ruhakban jaro lany neked sem kene, akkor meg mit rinyalsz? A beloletek arado keseruseg meg onsajnalat miatt vagytok leszarva.
2012. szept. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Jah es pl a szex nem mukodik olyannal, aki nem jon be, mert nem tud felizgatni. A lanyoknak nem eleg 2 mell latvanya, hogy mar fel legyenek izgulva. Azt meg, hogy kit mi vonz szexualisan, hagy dontse mar el mindenki maganak.
2012. szept. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%

nem.

szerintem fordítva ez jellemzőbb.

pedig én is férfi vagyok.

csúnya külsővel,de elsőosztályú meggyőző képességgel és dumával,vagyis tettekkel meg lehet győzni egy nőt.

míg egy loncsos kövér nő,lehet akármilyen szép lelkű a kutyának nem fog kelleni.

2012. szept. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz,lepontozhatnak a felháborodott álszent ribik,nem érdekel de ez tény hogy a nők sokkal válogatósabbak külső szempontjából mint a férfiak


A férfiaknak majdnem hogy mindegy kivel vannak,nekik "lyuk-lyuk bedugjuk" mentalitásuk van

2012. szept. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
Embere válogatja, nem a neme..
2012. szept. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Külső megfog, belső megtart.
2012. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Golan Trevize ***** válasza:

"Például egy izmost, magas, jóképű, menő ruhákban járó, pénzes pasitól minden nő elolvad,"


csak a pénzes a lényeg, a többit nem nézik

2012. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Attól függ hogy hogyan nézzük: vannak olyan lányok akik meg a belsőt nézik lehetsz te izompacsirta de totál hülye vagy, egy értelmesebb lánynak biztos nem fogsz kelleni :))Ha értelmes vagy akkor nyilván nem egy ribancot--már bocsánat a kifejezésért--fogsz kinézni magadnak hanem egy normális csajt..ha ez van akkor valószínűleg értékelni fog :))
2012. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!