Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék Budapesten leszbiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék Budapesten leszbikus lányokkal ismerkedni? Én egy 18éves lány vagyok, és nagyon szeretnék már magam mellé egy lányt! De eddig sikertelenül sajnos! Már kezdem azt hinni, soha nem fogok találni!

Figyelt kérdés

#leszbi lány lányt
2012. szept. 21. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én ismerek egy ilyen lányt.lőrincen lakik de elég beképzelt
2012. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én normális lányra vágyom és nem beképzeltre!Nem mind az!:)
2012. szept. 21. 20:26
 3/16 anonim ***** válasza:
jó mondjuk azt az oldalt is nézd,hogy nem sok leszbikus tini lány rohangál az utcán
2012. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát én se nagyon találok senkit...15/L
2012. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nekem írhatsz... :)
2012. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Meglehetősen nehéz az ismerkedés valóban :// ismerek néhány melegbarát helyet, ahol vannak szép számmal leszbikus csajszik, de ezek a kapcsolatok nem szoktak túl sokáig tartani...
2012. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
beképzelt leszbi? :D ilyet sem hallottam még...
2012. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Pride.hu-n próbáltad már?

Amúgy én is így vagyok, bár annyi hátránnyal, hogy nem vagyok híve a netes kapcsolatoknak. Jobb személyesen ismizni, bár menni meg nem mennék ilyen helyekre egyedül xD.

Amúgy ha gondolod írhatsz nekem is.

19/L

2012. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 figureout válasza:
hol szeretnél ismerkedni? rengeteg netes oldal van és Budapesten meg millió egy szórakozóhely. Ajánlom figyelmedbe a labrisz.hu oldalt, ott is lehet értesülni bulikról, egyebekről.
2012. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül? Lett már valaki? :)
2012. okt. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!