Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan velem az élet, hogy magányosnak kell lennem egész életembe?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne magányosan és egyedül le élned az életed?Mi kényszerít erre?Vagy kicsoda?
2012. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
mer mirmur a kandur
2012. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is az vagyok :D kitakarítottam,főztem és tök szr, hogy egymagamra főzök.Szánalom.
2012. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
51%
Előző életedben biztos te voltál Adolf Hitler.
2012. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem KELL annak lenned, senki sem parancsolja, de tény hogy attól, hogy BÁRKIRE ráakaszkodsz, még nem kell veled lennie, próbálkozz könnyebb eseteknél, akik ugyan úgy panaszkodnak, amiatt, hogy senkinek sem kellenek. Ők biztosan szívesen nyújtják a társaságukat. Gondolom te is olyan vagy, mint amilyen én voltam, akármennyire is magányos voltam, olyan emberek társaságára vágytam, akik elérhetetlenek. A te esetedben ez nem megoldás.
2012. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!