Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert bamul egy srac egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert bamul egy srac egy csajt, ha van neki baratnoje?

Figyelt kérdés
Kb masfel eve megismertem egy sracot. Azota volt neki nehnay baratnoje, de azt vettem eszre, hogy engem nez. En azonban nem ertem, miert csinalja ezt lassan masfel eve.
2012. szept. 21. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amiért a csajok is bámulják a másik pasi seggét miközben a barátjukkal smaciznak.
2012. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Másfél év alatt néhány barátnő. Számszerűsítve gondolom ez kettőnél több. Valószínűleg megérett a mostanija a cserére:D
2012. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jujj, talán tetszel neki?
2012. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És? Most van barátnője vagy mi? Mert hanem akkor például tök mind1, max ha van akkor meg csak úgy bámulta. Bár valszeg azért mert mindig új csaj kell neki, egyszer csak leáll ezzel, vagy ha nem majd nem marad neki csaj
2012. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én hetero lány vagyok, de én is nézem a lányokat.:) Fiút csak ritkán nézek meg esztétikai okokból. A lányok, nők esztétikai élményt kreálnak magukra, stílusosak, egy-egy műalkotás a napi viseletük. Sajnos fiúknál csak minden 200.-ról mondható ez el.
2012. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, most is van neki baratnoje. Hat ugy tudom, hogy 2-3 baratnoje volt neki masfel eve alatt, meg nehany ilyen, akikkel csak kavart.
2012. szept. 21. 21:16
 7/13 anonim ***** válasza:
jó hát ha van barátnője akkor biztos beléd szerelemes igazából. Vagy kitudja, valszeg ő senkibe se szerelmes, csak összejön (dug) azzal akivel tud. Mert egy hűtlen asz, neki teljesen mind1 hogy most ezzel megbánt valakit vagy sem. Most épp te tetszel neki.
2012. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nem vagy terhes nyugi.


Vajon miért. :D Bizonyára pillangó szállt a hajadba kislány... Ja van barátnője, az azt jelenti hogy impotens, volt is pár neki , tehát várja az öriláwcsyt. Komolyan nem értem honnan jön manapság ez a sok naiv kislány.

2012. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
azért mert fogyókúrán van, az étlapot még megnézheti :D
2012. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell jelentoseget tulajdonitani neki.
2012. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!