Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy bejovok egy fiunak? Bovebben a leirasban

Figyelt kérdés

szoval a szomszedomrol lenne szo. még par eve ismerjuk egymast,de csak köszönőviszonyban vagyunk.

ő bejelolt facen,meg lajkolt is. eloben meg állandóan nez, meg koszonget, de ugy, hogy, szia, niki:)

es ez fura,hogy miert szolithat a nevemen?

es egy masik dolog, hogy delutan mindig a sulimnal szall fel a buszra,pedig neki az nagyon kiesik. ez még nem jelenthet semmit?

ekezetekert bocsi,nem hobbibol irok igy


2012. szept. 22. 07:12
 1/5 A kérdező kommentje:
még annyit,hogy őt krisztiannak hivjak,es hogy koszonjek neki? ha ő is a nevemen szólít,akkor én is tegyem ezt?
2012. szept. 22. 07:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Na aha, már most tudom, hogy biztos te is egy lány vagy aki hobbiból írogat így. Mehh, de mind1.


Az hogy a neveden szólít azért lehet, mert kezdi közelebb érezni magát hozzád, lehet azért mert már évek óta szomszédok vagytok, vagy csak úgy. Szóval biztos szimpatikus vagy neki. A busz az hát, nála is megáll a busz gondolom, szóval valószínű hogy miattad megy oda báár lehet más oka van rá.


Ha a neveden szólít nem muszáj neked is, de mondhatod. Mondjuk szerintem felesleges. Mondjuk azt nem tudom, szoktatok e beszélgetni, vagy akkor csak köszöngettek azt ennyi. Mert pl, akkor ha a neved szólít legközelebb megkérdezheted hogy "mi van?". Mert egy sima sziára mégse, de ha a nevedet is mondja Mindjárt más!


Vagy sétálj oda hozzá buszmegállóban, nem tudom hogy van. Ha pl egyedül van úgy könnyű.

2012. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

> ő bejelolt facen,meg lajkolt is


Szerintem készülj az esküvőre! Szánalon...

2012. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi a hasznos valaszokat!!!!
2012. szept. 22. 09:38
 5/5 A kérdező kommentje:

jártunk vagy fél évig :(

sajnos :D

2015. jan. 25. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!