Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szerettek jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szerettek jobban, amikor egy pasi egy buliban kezdeményez? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Tegyuk fel hogy barátnokkel vagytok.

A pasi odalép és bemutatkozik(aztán néma csend koveti általában) vagy táncol mogottetek és lassan elkezd hozzátok simulni,esetleg van harmadik megoldás is?


2011. júl. 31. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ha odajön, bemutatkozik, esetleg megiszunk valamit együtt, aztán meglátjuk a többit.
2011. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bemutatkozós dolgot. Utálom, amikor vad idegen férfiak odajönnek hozzám tánc közben, és "simulnak".
2011. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem amikor egyből mögém jön és elkezd simulni, bemutatkozás meg nem megy ott :P HA táncolok nem nagyon szoktam ilyesmire reagálni XD

Jobban jársz ha az első hozzászóló megiszunk valamit és majd lesz vmi tippjét követed :)

20L

2011. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

woá, hát a másodiknál keresve se találhatnál rosszabbat....

ha szimpatikus vagy neki, hagyja, hogy felkérd, vagy megkérdezed, hogy van-e kedve beszélgetni, és elmentek valami csendesebb helyre


de ha elutasít, és erre bepróbálkozol a többi barátnőjénél...hát az már tényleg a szánalom teteje

2011. aug. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
46%

fiú vagyok de ahogy észrevettem ha többen vannak akkor nem nagyon tágítanak a bandából.. ez am olyan egy én felsőbbrendű vagyok érzés szerintem, megmutatom a barátnőimnek ,h nem vagyok k@rva.. nem vagyok egy csúnya gyerek, csak sokszor részeg:D ha szórakozni mennek ugyebár és azt akarják ,h ne másszanak rájuk a férfiak akkor miért vesznek fel miniszoknyát,miért polcolják fel a melleiket minnél jobban, ilyen nem jut eszükbe? vagy ilyenen nem gondolkoznak ,h annak ,h valaki hozzásimul annak valamilyen oka van, és nem azon kéne beszélgetni bnőivel ,h huhh mennyi köcsög f@sz van ,volt a buliban hanem tenni ellene, szolid nem feltünő ruhában is lehet bulizni.. dehát no gyakorolják inkább az otthoni pózolást, meg az új ruha mutogatást a fényképeken.

tisztelet a kivételnek

2011. aug. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

03:34

Egymás miatt öltöznek ki:D

Versenyeznek egymás közt, hogy ki a vonzóbb, szexybb nő, rangsor alakul ezáltal köztük.

Ez kb olyan mint nálunk pasiknál a menőzés, ki a f*szább gyerek, ki tud több sört inni, ki erősebb és vagányabb, kinek van jobb kocsija stb.

21f

2011. aug. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg, a lányok általában a lányok miatt öltöznek ki :]


Az pedig, hogy valaki egyszercsak elkezd mögöttem táncolni, meg simulni, az egyszerűen undorító. Ha valaki miniben megy bulizni, az még nem ok arra, hogy valaki hátulról hozzádörgölőzzön, meg "simuljon"!

2011. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!