Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyire igaz az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire igaz az hogy egy lanynak a viselkedeserol meg a beszedebol latni lehet a szemelyiseget?

Figyelt kérdés
Es azt hogy egy kapcsolatba mien partner lenne?

2012. szept. 22. 23:17
 1/7 kis1995 ***** válasza:
Nagyon igaz a beszédéből lejön hogy mien miket szeret stb...
2012. szept. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan mi másból lehetne látni, mint abból, amit mond (ahogy a világról vélekedik) és abból, amit tesz?

Az embert a tettei, meg a viselkedése határozza meg, az életben nem a kiskegyed tesztek alapján derülnek ki ezek a dolgok.

2012. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Viselkedés és beszéd... Ha látom a színét, meg a formáját, akkor meg tudom mondani, hogy milyen gyümölcs?


Na jó, a szarkazmust félretéve. Hiába tudod, hogy melyik gyümölcs, az ízét csak akkor fogod tudni, ha már ettél belőle.

2012. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lány vagyok.. beszédem és viselkedésem azt mutatja, hogy tök kemény vagyok, de a legapróbb dolgon eltudom magam sírni érzékeny vagyok és törhető.. :)
2012. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon is igaz az első két mondat, de más dolog milyen lenne egy kapcsolatban. Lehet következtetni, de nem feltétlen. Hallottam már a hátam mögött ismeretlenektől, hogy hányan dughattak már meg, de barátom sem volt még, mert nem alakult ki kölcsönösen a szerelem. Soha nem kavarnék normális érzelmi állapotban idegenekkel. Nem részegeskedem.


21/N

2012. szept. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"viselkedésem azt mutatja, hogy tök kemény vagyok, de a legapróbb dolgon eltudom magam sírni "



Azért ebben érzed az ellentmondást...


Ha a legapróbb dolgokon el tudod magad sírni, akkor a viselkedésed egyáltalán nem azt mutatja, hogy tök kemény lennél!

2012. szept. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó.. de mert azt sugárzom hogy kemény vagyok.. igen ellentétes de így van!
2012. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!