Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok ha a bnőtöknek lenne egy nagyon jó fiú barátja? És lányok! Fordított esetben?

Figyelt kérdés
Mondjuk minden nap beszélnének és mindent elmondanának egymásnak.
2012. szept. 23. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit tudnék csinálni?... Elválasztani nem tudom őket egymástól, mert akkor én leszek a köcsög (jogosan). Meg amúgy is, velem van a csaj nem pedig a másik gyerekkel, valamit csak jobban tudok mint ő :D
2012. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
barát és pasi 2 külön fogalom miért zavarna bárkit is?
2012. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Zavarna!


Mert tudom, hogy ha két ember ilyen jóba van egymással, abból több is lehet


Személyes tapasztalat...

2012. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is vannak fiú barátaim. volta melyik többet is akart volna, azt megbeszéltük, hogy mindkettőnknek jó legyen. Amúgy meg nem kell minden férfira úgy gondolni, hogy "jaj biztos meg fog vele csalni". aki megakarja tenni, az meg is fogja tenni, aki meg nem, az nem. ennyi.
2012. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik legjobb barátom fiú. Soha sem éreztünk egymás iránt többet a barátságnál és nem is fogunk. A párom is teljesen elfogadja ezt sosem féltékenykedett a srácra mivel látja hogy ez tényleg csak barátság. Mellesleg ők is nagyon jóban vannak sőt már azelőtt, hogy megismerkedtünk volna a párommal :)

Egyébként neki is van lány barátja, igaz nem olyan közeli mint pl mi, de azért elég sűrűn beszélgetnek, találkoznak és én sem féltékenykedtem soha mert ismerem a lányt és nagyon kedves.

2012. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, a friendzone-ból nem lehet kikerülni. :D

Viccet félre téve, tényleg nem. Esetleg rosszabb napjaimon féltkékenykednék egy picit, de bíznék a barátomban, és tiszteletben tartanám a barátságukat.:)

2012. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mint a harmadikat, szintén zavarna...

Még piercinget a pi.ájába is azzal a csávóval akart menni rakatni... persze mondom, mit képzelsz...

2012. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!