Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha az eddigi legjobb bainőtökazzal a sráccal kavarna akit te szeretsz és tudja meg azt is hogy neked ez nagyon szarul esik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
beszarcsiznék
2012. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felajánlanám a srácnak az édes hármast F23
2012. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jártam már igy....és szarul esett. Jóban voltunk utána még egy ideig, de én nem tudtam benne ugy megbizni. És nem csak azért mert ő tetszett meg a pasinak, ha nem mert én kezdeményeztem a pasinál, és pasinak nem kellettem, erre a barátnőm kereste meg a pasit....

Már nem vagyunk túl jóban.

2012. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jártam már így én is... nagyon mit szólni nem tudtam hizzá.. nem beszéltünk hónapokig, aztán megbocsájtottam. anélkül, hogy kérte volna, de nekem többet ért a 15éves barátságunk, mint a szerelnem. Mert szerelmes voltam bele, ő pedig nagyon jól tudta, mégis ráhajtott, sőt sikerült is összejönnie vele, persze titkolta. Végül pár nap után dobta a srác, miután engem is dobott.. Szemét pasi volt, összeugrasztott minket ő meg jókat röhögött rajtunk. Végül megmutattuk neki, hogy a barátságunk mindennél erősebb és a békülés után jóbban elvoltunk, mint azelőtt!:)

Ennek már 3 éve... viszont mostanában megintcsak eléggé megromlott a kapcsolatunk... sajnos.


Szerintem nem igaz barát az ilyen, ha úgy érzed, megérdemli, hogy megbocsáss neki, akkor tedd meg...

2012. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!