Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így rajtam kívül, hogy hazugság nélkül nem tud teljes életet élni? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Eddigi életem során, ha megakartam szerezni egy nőt, hazudnom kellett, mert máskülönben esélyem sem lett volna nála. Önhibámon kívül olyan életetet éltem, illetve olyan gyerekkorom volt, amit senki sem tudna megérteni, és ha elmesélném valakinek, egyből vége lenne mindennek. Idáig úgy viszonyultam minden nőhöz, hogy még csak véletlenül se legyenek komolyak az érzéseim irántuk, mert tudtam, hogy a hazugság előbb utóbb kiderül és csak fájdalmasabb lenne a válás, de aztán még is csak megtört a jég. Pár hónapja megismertem egy lányt, akit nagyon megszerettem, így hát nem tudtam hazudni neki, ezért bevallotam mindent, őszíntén, de ettől neki megváltozott a véleménye rólam és már nem tekintett rám úgy, mint amikor még nem tudott rólam semmit. Eldobott magától, megszakított velem minden kapcsolatot. Nem tudom mit tegyek, mert ha újra találok egy valamire való, értékesebb nőt, akivel eltudnám képzelni az életem, de a múltam folyamatosan kísért és a hazugság úgy is kiderül, ha pedig igazat mondok azzal sem megyek semmire.

Ne olyanokra gondoljatok, hogy gyilkosságot követtem el, vagy loptam, vagy valami hasonló. Semmi ilyesmit nem követtem el, teljesen másról van szó, de túlságosan is sötét múltal rendelkezem, azóta pedig már teljesen megváltoztam, új életet kezdtem. A régi ismerőseimmel is megszakítottam a kapcsolatot, töröltem mindenkit az életemből, aki emlékeztetne a múltamra.


20/F


2012. szept. 23. 11:04
1 2
 1/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
talán azért mert nem 1xre kell rá zúdítani a sok fszságot ?:D mégis mi lehet az a hű de sötét múlt ami ezt a reakciót váltotta ki a csajból ?
2012. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mindent meg lehet érteni

ha gondolod, meséld el priviben, hátha tudok tanácsot adni (nem adlak ki senkinek) úgyis név nélküli a dolog

mert így, h nem tudjuk miről van szó pontosan, nehéz tanácsot adni, és ítélkezni sem fogok

2012. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem az a lány, aki megszakított veled minden kapcsolatot, még mindig szeret... és nem akart megbántani. megért téged, nagyon is szeret... és reméli, hogy boldog leszel. és szívesen segítene neked!
2012. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mégis milyen az a sötét múlt?

Névtelenül igazán megírhatnád, mert így megválaszolhatatlan a kérdésed (illetve nincs értelme).

24/N

2012. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem olyan biztos ez előző...a hamis illúziókkal nem segítjük a kérdezőt
2012. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
érdekes, ha én ismerkedek egy pasival, sosem kérdezek a múltjáról. amit akar elmond, amit nem nem, de nagyon ritka, hogy rákérdeznék valami múltbéli eseményre. az meg, hogy rádtör az őszinteség, és rázúdítasz mindent, holott nem is biztos, hogy rákérdezett volna, elég hülye húzás. nem hazudni kell, max elhallgatni.
2012. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11:10 vagyok - én tudom.... mivel szerintem én vagyok a volt barátnő...
2012. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem pedig baromi fontos az egyéni és a családi múlt is!
2012. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy kell csinálni, ahogy eddig csináltad, most megtanultad a saját hibádból is. A lányokkal nem szabad őszintének lenni, mert v nem fog velük összejönni semmi, v ha össze is jön, nem fog sokáig tartani.
2012. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 menta34 ***** válasza:

Más beszélni a múltról, más beszélni a jelenről és más beszélni a jövőről. Az őszinteség a jelenben és a jövőben a legfontosabb, a múltat néha kár feszegetni.


Persze ezek után engem is érdekelne, hogy mi az a nagy titok amit el szeretnél mondani de ennyire elrettenti a nőket.

2012. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!