Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik még most is?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik még most is? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja együtt vagyunk. Eddig minden szép volt meg jó csak hogy nekem nem rég fülembe jutott egy olyan pletyka hogy neki vagy egy 1 éves gyermeke akiről persze nem beszélt nekem mikor összejöttünk.A lényege a dolognak az hogy megkérdeztem tőle ő mindent tagadott.Úgy csináltam mint aki mindent elhisz de közben engem a kíváncsiság furdalt hogy igaz lehet-e amit mondd. Meg kérdeztem a legjobb barátját ő meg állította hogy van neki egy 1 éves körüli gyereke. Újra megkérdeztem a barátom ő ugyan azt hajtogatta hogy neki nincs. De mért nem vállalja fel ha már van gyereke? Most mit tegyek én még csak 16 vagyok ő meg 22 és én ha tudom hogy van neki ebbe a kapcsolatba bele nem megyek. Mit tegyek tanácsokat kérnék mert nagy szűkségem volna rá. Talán szakítanom kellene? Előre is köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítene!

2012. aug. 21. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
6 év...ő már felnőtt férfi..te meg még gyerek..
2012. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire nem ismered a barátodat akkor halálra ítélt a dolog. Másrészt ahogy látom mindenkinek hiszel csak neki nem, ergo megint nincs értelme vele lenned.
2012. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pont ezért tagadja ,mert tudja hogy nem mennél bele így kapcsolatba...és ha ez tényleg ennyire zavar téged,akkor jobb ha szakítasz vele.

Okosabb lett volna ha bevallja,hogy van egy gyereke nem rabolta volna a idődet...elég gyerekes viselkedés...mondjuk ő is elég fiatal,22 és még egy gyerek is össejött neki...egy 14 éves szintjén van vagy mi?

2012. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon sokat segített.
2012. aug. 21. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez miért zavar téged, de az előttem írók jól mondták: nem érdemes vele lenned. Nem hiszel neki, és nem is feltétel nélkül szereted. Mondjuk ennyi idősen nyilván fogalmad sincs róla, mit jelent ez. Meg a helyesírásról se sok.


És ha mégsincs gyereke? Akkor majd visszakönyörgöd magad?

2012. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért hazudott mert tudta (de legalábbis sejtette), hogy a gyerek kizáró ok. Az se kizárt, hogy a gyereket az akkori párjával nem tervezték, balesetből született.
2012. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!