Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az asszimetrikus arc tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az asszimetrikus arc tényleg azt jelenti hogy rossz géneket örököltem?

Figyelt kérdés

Egy picit asszimetrikus az arcom.Nem vagyok kvazimodó de azért látszik.A Bal felem nagyon szép szerintem.De a jobb....

Nagyimtól örököltem.Neki is asszimetrikus.Ez azt jelenti hogy rossz géneket örököltem?

Én ezt hallottam


2012. szept. 23. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség...

Alapból a test asszimetrikus.

2012. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó de másnak olyan szép szimetrikus az arca...
2012. szept. 23. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Mijaza asszimetrikus?

Nem asszimetrikus, hanem aszimmetrikus.

2012. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi"-.-

és a válasz?

2012. szept. 23. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Senkinek sincs szimmetrikus arca/teste. Csak van akinél ez kevésbé feltűnő. De pl. anno volt egy felmérés, az emberek bal arcát tükrözték, majd a kettőt egymás mellé tették. Ugyanezt megcsinálták a jobb arcféllel is és a két eredmény teljesen különbözött egymástól.

Viszont ez nem feltétlen jelenti azt, hogy te rossz géneket örököltél.

2012. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

oké

köszi

2012. szept. 23. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem se egyforma, és ez a szememen látszik leginkább. Én is a nagyimtól örököltem.

Nem hiszem, hogy rossz géneket kaptam volna. Igazából csak engem zavar néha, de túllépek rajta. Senki se tette szóvá, mert szerintem az emberek nem méregetik a másikat folyton centivel. Az összkép a fontos.

2012. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nekem is a szememnél látszik a legjobban.És most hogy lassan vége a kamaszkornak mégjobban látszik mint régen.

17 vagyok

2012. szept. 23. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!