Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek rossz tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek rossz tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ribanc,de szeretem az életet és leszrom hogy mit gondolnak rólam mások ezért én mindent kiszeretnék élvezni mert csak egyszer élünk végülis :)

Nagyon szükségem van az emberekre,hogy emberek között legyek.Imádok vásárolni,a divatot imádom szeretek jól kinézni,mindig mehetnékem van,imádok utazni bárhova bármikor.Ha hajnali 3 kor valaki felkeltene hogy pl utazunk afrikába úgy pattannék ki a kbszott ágyból mint aki lángol :D

Viszont nagyon hangulatember vagyok.Mindig változik a hangulatom akkor is ha látszólag semmi nem történt velem.

Szóval szerintetek?


2012. szept. 17. 11:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Ez durva,pont olyan vagy mint én,csak én fiú vagyok.

/Nyilván a vásárlás meg a divat helyett én a bulikat,meg a kocsmákat választom:D/ de tökre ilyen a személyiségem nekem is.

A külföldi utazásokat is imádom,meg minden kalandot. Az a szerencse,h én meg is engedhetem magamnak,h akár távoli helyekre is elkalandozzak. Túlzott életszeretettel vagyok megáldva,imádok élni.

Ja és a hangulatfüggőség,az is pont így illik rám.

Azért ez durva. Sztem ezek jó tulajdonságok,de úgy ám!;)

2012. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért te is érzed a sántitást:"Nem vagyok ribanc,de...."
2012. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel szerintem semmi gond,ha "pörgős" vagy.Bár engem a hangulatemberek nagyon kitudnak idegelni ha úgy van:D az nálam mínusz,de amúgy nincs gond ezekkel szvsz.
2012. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
mért lenne sántítás??:D
2012. szept. 17. 12:05
 5/33 anonim ***** válasza:

A hangulatingadozás annyira nem jó, ezt valahogy kontrollálnod kéne, mert akaratlanul is megbánthatsz másokat. az életmódoddal nem feltétlenül értek egyet (kivéve az utazást), de ha neked így jó és közben senkit sem bántasz meg, akkor nem látok benne kivetnivalót. Annyi csak, hogy én nem így élek és nem is szeretnék. :)


24/n

2012. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
ez most kit érdekelt hogy te milyen vagy?:)
2012. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 hájaaa ***** válasza:
14%
Ajánlom egy pszichológus felkeresését, hangulatingadozásod addig fajúlhat hogy öngyilkos hajlamaid lehetnek egy kisebb nagyobb csalódástól...áh mind1 lesz@rom
2012. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nem azért tettem ki a kérdést mert bárkit érdekelne és amint látod tartozik hozzá kérdés is.:)


Nem vagyok depis :D Megnyugodhatsz nem vagyok idegbeteg fajta :)

2012. szept. 17. 12:12
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érdekel senki véleménye,miért van itt ez a kérdés?bár lehet hogy csak hallucinálok:D
2012. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

én szeretek jo nagyokat enni, szeretem a minöségi szexet, szeretek kockulni, Nem vagyok egy kib@szott bugocsiga, aki àllandoan pörög, engem fölb@sznak az olyan emberek a közelemben:)én nem vagyok hangulat ember csak ha gàz van, gurulok be!

Szerinted?:D

2012. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!