Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituáltak szolgáltatásaina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltak szolgáltatásainak igénybevétele?

Figyelt kérdés
Még nem voltam krvánál, szóval érdekelne, aki volt, hogy megy az egész. Gondolom az ápoltság a tisztaságot és viszonylag normális külsőt takarja. Testszőrzet, túlsúly mennyire zavarja őket? Egyéntől függ, telón kéne érdeklődni? Vagy max. nem engedik h ráfeküdjön az ember... :D

2012. szept. 23. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Rendesen leszarják hogy hogy nézel ki, ha normál határokon belül vagy. Ha a 60 éves papákat bevállalják akkor téged sem fog elhajtani :D Legyél ápolt, meg ne legyél egy tahó p*raszt mert rögtön kidob. Ennyi.
2012. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Én így vesztettem el a szüzességemet és kellemesen csalódtam, mert ha látnátok hogy nézek ki testre és fejre ti is azt mondanátok ez a szegény srác biztos sosem fog kapni barátnőt. De az a lány túl kedves volt hozzám és olyan barátnő feelinget adott, hogy nem bántatm meg, hogy vele vesztettem el, csak azt sajnálom, hogy a hétköznapi, állítólag kedves lányok meg esélyt sem adnak nekem az ismerkedésre, kinevetnek, kigúnyolnak a külsőm miatt és azt hiszik ők a világ közepe csak, mert szépek és puncijuk van. Szomorú, hogy ilyen értéktelenek a mai lányok. De annál többet érnek a szememben a prostik, egyáltalán nem sajnálom a pénzt, amit neki adtam. Végre egy lány, aki szép, bájos, értelmes, kedves és türelmes, segítőkész volt velem. Ritka kincs az ilyen lány manapság.
2012. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer voltam prostinál, de akkor is csak a társasága miatt, vagyis nem feküdtem le vele. Ennek ellenére mégis nagyon jó volt vele együtt lenni, mert nagyon jól esett, hogy végre volt egy olyan lány, aki nem nézett le, kedves volt velem, sokat mosolygott rám, értelmes volt, mindenről lehetett vele beszélni (persze ezért nem is kért annyi pénzt).
2012. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Uccsó kettő nagyon beteg egy arc lehet.
2012. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem szép dolog mások felett ítélkezni
2013. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!