Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg Tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg Tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a szituáció van, hogy másfél éve vagyok a barátommal, majdnem egy éve élünk szexuális életet, mivel 4 hónapja fog.gátlót szedek, nem használunk gumit. De mikor voltam felíratni a gyógyszert, kiderült hogy hüvelygombám van, amit kezeltem is, aztán hónapokig semmi gond nem volt, ha kicsit viszketett bekentem a krémmel, mert maradt sok és másnapra elmúlt. Most viszont tegnapelőtt voltam a barátommal, és azóta nagyon sok folyásom van, darabos és kellemetlen szagú. Akkor ezt Tőle kaptam el? Mert ugye ezt bárhol össze lehet szedni férfiaknak is. Vagy nekem is volt eddig csak nem volt tünete, átadtam neki és ő most adta vissza? Mondjuk ez mindegy is, a lényeg: gombás vagyok, és akkor gondolom ő is.

De ezt hogyan kérdezzem meg tőle? Most ne gyertek a szöveggel, hogyha nem merem megkérdezni akkor nem is vagyok érett a dologhoz, mert de, bármit meg tudunk beszélni, nagyon őszinte a kapcsolatunk, szex közben is mindig mondjuk hogy mi a jó meg mi nem, szóval meg merünk szólalni, de most kérdezzem meg tőle, hogy: "Szívem gombás vagy?".. ez olyan furcsa. Valahogy rá kéne vezetni a dologra, de ő nehezebben beszél az ilyenekről... Hogyan tudjam meg hogy neki van-e tünete és kezelni kell-e?

Köszönöm előre is!!


2012. szept. 23. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:

válts nőgyógyászt

mert ugye ilyenkor a partnert is kezelni kell, a férfiaknál nem okoz mindig látványos tüneteket

nyugi, elkaphattad tőle is

meg a krém nem elég, hüvelykúp erősebb

2012. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy "Szívem megyek a piacra egy kiló gombát venni". És ha azt mondja, hogy van itthon, akkor gyanús a dolog.
2012. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a kérdésre válaszolva, egyszerűen csak kérdezz rá, nem ciki ez egyáltalán, meg nyomd a kezébe a canesten krémet, kenegesse magát pár napig, pasiknál ennyi a kezelése
2012. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De ezért miért kéne nőgyógyászt váltanom? Nem is tudnék, maximum egy rosszabb orvosra, mert vidéken élünk, és én a legközelebbi kórház főorvosához járok, aki nőgyógyász.

Tudom, hogy erősebb, de ha elmúlik minden tünetem először, amikor bekenem a krémmel, feleslegesnek tartottam venni. Meg csak strandolás után jelentkezett egy kis viszketés.


De te hogyan kérdeznél rá? Mondjuk volt már ennél cikibb meg kellemetlenebb dolgunk is ilyen téren, elég durva volt de ez mégis más.

2012. szept. 23. 18:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy rákérdezek, de hogyan? Most ne ilyen paraszt módba már, hogy gombás vagy-e? :D Hanem valahogy máshogyan kéne megfogalmazni.. nekem nem megy
2012. szept. 23. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:

a kész tényeket közöld vele, h ő gombás

basszu, a nőgyógyászt azért cseréld le mert nem érti a dolgát!!! ilyenkor a férfit is mindig minden esetben kezelni kell, ha nincs tünete, akkor is

és ha nincs folyásod, az még nem jelenti azt, h teljesen rendben, ezért a kúp

2012. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De mikor először volt gombám, azelőtt gumival védekeztünk, tehát ő nem kapta el, én is azért mert suliban 1x ráültem a wc ülőkére, elfelejtettem hogy nem kéne mert siettem.


De a kérdésre válaszoljatok már légyszives, oké, tudom én is azt írnám, hogy mondd el neki kerek perec, de így hogy az én problémám már nem tűnik olyan könnyűnek. Hogyan hozzam fel neki a témát??

2012. szept. 23. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:

így?: gombásak vagyunk szívem

tudom, nem ezt várod, de tényleg gyerek vagy még...

2012. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, gyerek vagyok, ti meg annyira segítőkészek hogy azt le sem lehet írni. Most komolyan, ha a párod neked benyögné, hogy "gombásak vagyunk szívem" akkor mit szólnál rá?
2012. szept. 23. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!