Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarom, kell nekem testileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarom, kell nekem testileg is az egyik legjobb 'barátom' (F/17) Mit tegyek? L/16

Figyelt kérdés
Fél évvel ezelőtt jártunk is, nagyon hajtott rá, de nagyon vége lett a kapcsolatunknak és petting volt csak. Közösen bulizgatunk, egyszer majdnem lett több is a csókokból, de még se történt meg. Azóta el vagyunk egymással,barátként, én szeretem őt, szűz vagyok, szóval még nem is szex éhes ribanc.. Nagyon szeretem Őt. Még is hogy lehetne valami többet elérni?
2012. szept. 23. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ölelgesd, simogasd.. 'Ellenem' be szokott válni :)
2012. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És a kapcsolatotoknak miért lett vége? Mert,ha ő szakított akkor én nem remélnék sokat..Kifejtenéd egy kicsit,hogy miért is lett vége már egyzser?
2012. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez ma már volt egyszer. Viszlát!
2012. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!