Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm elveszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm elveszi a pasimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszik egy srác, szerintem én is neki..

De a LEGJOBB BARÁTNŐM titokban találkozgat vele és "elveszi tőlem". Mit tegyek? Már kezdek lemondani mind a kettőjükről.


2012. szept. 22. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Sajnos a mai fiataloknal mar csak igy lessz, tobbet er egy ejszaka valakivel mint egy elet a legjobb baratokkal
2012. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem is a pasid, nincs köztetek semmi


akkor meg miért ne találkozgathatna vele a barátnőd? tudja egyáltalán hogy neked tetszik? ülj le vele beszélni, nehogy ezen múljon a barátság

2012. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha a barátnőd tudja, hogy tetszik neked a srác, akkor elég csúnya húzás. Aki ilyet megtesz a másikkal, azt nem barátnak hívják. Én a helyedben komolyan elbeszélgetnék vele.
2012. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen a barátnőmnek meséltem el mindent, de kár volt, mert visszaélt vele. A srác tudja, neki is tetszek. De jóban van a barátnőmmel is, de csak barátilag..
2012. szept. 22. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:

titokban találkozgat? ezt hogy kell érteni?

tedd nyílttá a lapokat, ez sok mindent megold, ne tegyél úgy, mintha semmiről nem tudnál, ne menj bele ebbe a játékba

aztán majd a srácnak is lesz beleszólása gondolom, ki tetszik neki

nem igazi barátnő, ha így tesz

2012. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. nem a pasid

2. honnan tudod, hogy ők mi célból találkoznak? mondjuk igaz: ha sűrűn, akkor egyrtelmű, de ha egyszer-kétszer, akkor lehet, rólad van szó

3. ha tudja, hogy neked ő tetszik, akkor volt egy legjobb arátnőd.

2012. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1) Nem a pasid.

2) A barátnőddel kezdett ki,nem veled,gondolom jobban tetszik neki.

3) Lehet,hogy azért találkoznak titokban,mert nem akarnak megbántani...

2012. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bendiák válasza:
Mindkettőt hagyni kell akkor, mert íratlan szabály, hogy nem ugrunk rá a másik kiszemeltjére. Úgy látszik ez a barátnődnek magas. Tehát a megoldás hogy megtartod a büszkeséged, megmondod a barátnődnek hogy jó pasizást, a srácnak meg hogy ennyit is ér !!!
2012. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na még ezt az anyám asszony katonáját!!!!

Hogy hogy mit tegyél, búj anyád szoknyája alá, vagy szólj a tanárnéninek (ezt szokták tanácsolni ugye)!!!

Jézusom, ha kell a pasi harcolj érte, és ne engedd meg a barátnődnek hogy lenyúlja, ha meg csak sopánkodni tudsz, akkor meg is érdemled hogy elvigye!

Ha valami nekem kell akkor azt megszerzem magamnak, és harcolok érte, ha meg csak "jó lenne" de nem akarsz érte tenni akkor mit sopánkodsz?

2012. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!