Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen színű combfix lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színű combfix lenne a hatásosabb?

Figyelt kérdés
Be szeretnék öltözni szexi diáklánynak. van egy nagyon mini fehér fodros szoknyám, ez fix. Arra gondoltam hogy vennék fel hozzá egy fekete melltartót, egy fekete boleróval, ami átlátszó és mutatja a dekoltázst. Van még egy fekete nyakkendőm. Hajam kettőbe fonva, szemcsi. Szerintetek ehhez milyen színű combfixet szerezzek be, feketét vagy fehéret?

2012. szept. 23. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
fekete
2012. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az összeállításhoz sztem is jobb a fekete, de a fehér valahogy talán "diáklányosabb", nem?
2012. szept. 23. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet,de a fekete vadít :D azért jó
2012. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen feketét,ha a szoknyád fehér.
2012. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meglepi lesz, még sosem csináltam ilyet, nektek fiúk bejönne?
2012. szept. 23. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy bejönne .Nagy szex lenne ott :D
2012. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyakori Ferenc ***** válasza:
De még mennyire hogy bejönne, hajrá-hajrá, bár minden lány ilyen kreatív lenne :)
2012. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!