Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a "hatásosabb"? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a "hatásosabb"? Ha szakítás után úgy teszek, mintha boldog lennék, nem érdekelne, vagy mutatom Neki, hogy mennyire fáj?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 11:32
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Egyiksem. Ne találkozzatok amíg nem múlik el.
2011. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha fiú vagy, akkor egyértelműen az 1.
2011. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Az a baj, hogy már lassan egy éve, hogy szakítottunk. De még mindig nagyon szeretem. Barátságban" váltunk el, néha Ő keresi a társaságomat. Eddig inkább kimutattam a fájdalmamat, volt hogy elsírtam magam előtte, nem szándékosan. De mostanában mondta egy jó barátnőm, hogy ha így csinálom végképp elhidegül tőlem, és ha ezt nem akarom, tegyek inkább úgy mint aki éli tovább az életét, mutassam felé azt, hogy boldog vagyok nélküle is. Csak szerintme meg ez sülhetne el visszájára. De azért van benne valami.

Ez lett volna a kérdés, csak lusta voltam leírni, de így talán jobban tudtok válaszolni :)

2011. okt. 21. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen szituációba... Én azt választottam, hogy boldognak mutatom magam előtte, pedig belül teljesen össze voltam törve, de ez segített tovább lépnem. (addig tetettem, hogy boldog vagyok nélküle amíg egyszer csak azon vettem észre magam, hogy tényleg boldog és azóta nem hiányzik)
2011. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyel boldog. De legalabbis probald mutatni.

Semmi elonyod nincs abbol, ha egy ex-nek kiadod a gyengeidet.

2011. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Minek talizol vele..?

Ez akkor baromság...

Ha szakitott,akkor azért mert ő már nem akart... Sem a kapcsolatot...

Ennyi idő alatt ha megakarta volna gondolni magát...

Kibékült volna...

Nem akar ő már semmit...

Max 1 két jó...

Ezt ne tedd magaddal... Nem látod hogy csak magad kinzod?

2011. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"De mostanában mondta egy jó barátnőm, hogy ha így csinálom végképp elhidegül tőlem, és ha ezt nem akarom, tegyek inkább úgy mint aki éli tovább az életét, mutassam felé azt, hogy boldog vagyok nélküle is. "


Igaza van a baratnodnek, ezt en is hallottam es a magam karan tapasztaltam is. Fogadd meg a tanacsat. Bar 1 ev utan valoszinuleg mar tul keso.

2011. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt mutassd neki hogy BOLDOG vagy...nekem is ez segített! :) es ahogyan mar az egyik válaszoló irta hogy utana mar nem hiányzott neki..... en is igy voltam vele...
2015. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!