Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két tűz között. Többi lent....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tűz között. Többi lent. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A 2 legjobb barátnőm közül egyik sem szívleli igazán a kiszemelt fiúmat , és valszeg a fiúnak is tetszem. Az egyik azt mondja szar lenne ha járnék vele , de örül h tetszik nekem valaki. A másik nem mondd semmit ilyesmit , de tudom h nem rajong érte , és ezt csak azért nem mondja mert nekem tetszik. Szerintük a fiú azt hiszi ővé a világ , kiszámítható h nyomulni fog rám , és hogy látja rajtam hogy én belemegyek a játékaiba. Tudom , hogy nem így van mert ismerem a fiút, de ők nem tudják elfogadni. Mit tegyek? 14/L

2012. szept. 23. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőid csak attól félnek hogyha összejössz a fiúval akkor őket hanyagolni fogod
2012. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha összejöttök és a barátnőid is megismerik, talán egy kicsit változik majd a véleményük a fiút illetően, főleg ha látják, hogy te boldog vagy vele.
2012. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magasról tegyél a hülye barátnőidnek, minden neked tetsző pasinak add meg az esélyt! ÉRTÉKELD HA TETSZEL VALAKINEK B@ZD MEG!
2012. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt a lényeg az, hogy mennyire jó barátnők és mennyire akarsz komoly kapcsolatot azzal a fiúval. Mert két jó barátnővel nem érdemes össze veszni egy hülye fiú miatt. Viszont, egy kedves srácot sem kéne elszalasztani két hülye liba miatt.

Nekem még általános suliba a legjobb barátnőm, kirángatott a bajból és nem hagyta hogy járjak egy fiúval, és valóban meg is bántam volna ha össze jövünk. Egy másik "barátnőm" meg már három éve nem szól hozzám mióta a mostani párommal össze jöttünk.

Itt minden attól függ, hogy neked a fiú, vagy a barátnőid a fontosabbak. Mert ha ennyire nem kedvelik egymást, akkor tuti sértődés lesz a vége.

2012. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!