Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől jön be egy olyan pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől jön be egy olyan pasi akire normál körülmények között rá se néznél?

Figyelt kérdés
Van egy srác, teljesen más a stílusa, zenében, öltözködésben, szinte semmi közös nincs bennünk, ës egy ideig külsőre sem jött be. Mitől vagyok oda érte mégis, és ha összejövünk lesz-e jövője így a kapcsolatunknak? Tudunk beszélgetni, de leginkább csak kipanaszoljuk a napunkat egymásnak. Még filmek terén sem egyezünk, én mégis úgy érzem, hogy boldog lennék mellette.volt mar ilyen kapcsolatotok? Ha igen meddig tartott?
2012. szept. 4. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Kiegészítitek egymást.

Erre mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást.

Van ilyen , de hogy mi lesz ebből, azt nem lehet megmondani.

2012. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hosszú távon nincs jövője.
2012. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt hasonlo szitum mindenben kulonboztunk de megis ahogy az elozo kommentelo irta az ellentetek vonzak 1 mast... 1.7 evig voltun 1 utt neki fosuli nekem kulfold :) szoval ha sosem tudni mit hoz a jovo lehet 1 utt maradtok sokaig boldogan lehet nem :D 2 lehetoseg van vagy meg probalod v nem 23 F
2012. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem összejön, és meg az is lehet, hogy csak találunk valami közöset egymäsban.:)
2012. szept. 4. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, nekem azért tetszett, mert rájöttem, hogy jó humorú, nagyon kedves, intelligens és olyan, de olyan szép lelke volt! Aztán, tudod, ha ránézel, nem feltétlen mondod rá, hogy de jól néz ki, hanem inkább átlagos... de ha tudod, milyen belülről, és az tetszik, akkor a belső megszépíti a külsőt is. Legalábbis nálam ez volt. Mondjuk nem jöttünk össze, nem tudom, hogy működne. Szerintem, ha miután jártok is azon agyalsz, h tudod, hogy nem szép, de már nem érdekel, akkor az baj. Mert ha már ezt megjegyzed, akkor érdekel, és az el fogja rontani - szerintem.
2012. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Á, én imádom már külsőleg is. Mackós típus, de az olyan fajtából akinek azért izma is van, láttam róla képet vékonyan, de így jobban tetszik. Szóval ez tuti nem állhat közénk.:)
2012. szept. 4. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szimpi, akkor érdemes belevágnod, mert ha nem is tart életetek végéig, attól még sok jó évet lehettek együtt, és annyival is gazdagabb leszel.
2012. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!