Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég(1-2 hónapja) "csatlakoztam" egy társasághoz,akiket mára nyugodtan a barátaimnak mondhatok,de van 1 kis bajom,mivel ez a társaság(+az adott pillanatban lévő véralkoholszintem) adott bátorságot ahhoz,hogy komolyabban érdeklődjek lányok iránt,"próbálkozzak be" nálluk,ez hétvégenként szokott is sikerülni,de sajnos amilyen helyre járunk,többnyire olyan lányok vannak a korosztályomba,akik nem vágynak hosszútávú kapcsolatra,jó persze,örülök,hogy van akit hétvégenként átölelhetek,megcsókolhatok,stb... De rossz érzés következő buliban más lánnyal lenni,és egyszerűen nem értem miért... Általában a lányokra mondják,hogy az érzelgősebb nem,lehet lesz,aki azt mondja,hogy élvezzem ezt,amíg van,de én ennél többre vágyok,én egy lányt évekig akarok szeretni,és magam mellett tudni,nem csak 1 estére,mit csináljak? :D


16/f


2012. szept. 23. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még!Szerezz most tapasztalatot,amire később építhetsz.Most kicsit legalább megtudod,milyen lányt is keresel,aztán megtudod!
2012. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mármint meg tudod találni :D
2012. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 komka válasza:

Ne azzal a társasággal lógj, mert ahogy levettem oda csak nagyrészt ribik járnak. Ismerkedj meg rendes lányokkal,akik nem egy egyéjszakás kalandra vágynak.

Amúgy szerintem jó dolog, ha egy fiúnak nem csak szexre kellenek a lányok. Sok lány biztos örülne egy ilyen pasinak!;)

2012. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na várjunk,szerintem nem voltam elég világos,szóval ahova járok,a lányok nem ribancok,ha azok lennének,valószínű a társaságot is hétről-hétre váltanák.. :D

Azt mondják,hogy szeretnék kiélvezni fiatalságukat kötöttséget nélkül :) vannak komolyabb lányok is,csak 18-19 éves-től kezdődik a sor,és többnyire náluk idősebb fiút keresnek...

2012. szept. 23. 21:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!