Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm hogy szeretem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm hogy szeretem! Hogyan lehetnék már túl rajta?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok,de a srác meg se érdemli... Ő nem tudja hogy beleszerettem,nem volt rá alkalom hogy elmondjam neki,mert olyan gyorsan dobott,és alázott,bántott meg... :(

Ki akarom verni őt a fejemből... reménykedek h meggondolja magát,de ugyse fogja,meg neki csak arra lennék jó,másra nem. El akarom felejteni,de nem tudom. Más pasit meg nem akarok magam mellé,mert hiába tudom h jó lenne mert könnyebb lenne elfelejteni,de abba reménykedekh meggondolja magát,és ha nekem van vkim akkor nem fog lépni. Tudom hülyeség,de nagyon szerelmes vagyok belé... és el akarom valahogy felejteni,mert nagyon szenvedek :(


2009. aug. 2. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat szerintem probalj nem ra gondolni foglald le magad valami egyebbel pl film megh hasonlok....
2009. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj nagyon egyszerű a egész. Boldog voltál ezzel a sráccal? Nem. Megalázott? Igen! Otthagyott téged? Igen!Akkor nem értem milyen tulajdonságai azok, amikért ennyire bele vagy zúgva. Gondolom jól néz ki, menő...Elég felszínes...Ha lenne eszed, már rég leszarnád, még ha szerelmes is voltál bele, azok a dolgok, amiket veled tett, már rég feledtetniük kellett volna veled ezt az érzést, nemhogy még reménykedsz h hátha meggondolja magát. Tüntesd el azt a rózsaszín felhőt a szemed elől, és irány a valóság!
2009. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért szerettem bele,mert nem ilyenekk ismertem meg. Egyik pillanatról a msikra váűltozott meg,és abba reménykedek h azt fogom visza kapni akit megismertem.... Hülye vagyok igaz? Lehet h soha nem is létezett,csak én képzeltem tul sokat... Jöhetne mér vmi szél és elfujhatná előlem ezeket a rózsaszín felhőket...
2009. aug. 2. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Látod kijött az igazi énje. Gondolom szépnek aranyosnak mutatta magát, ki akart használni. Az ilyet le kell szarni, és semmiféleképpen nem sírni utána. Sokkal jobbat érdemelsz. Tudod az ilyen fiúk azok, akiknek soha nem lesz egy normális kapcsolatuk, vagy valaki akire tényleg számíthatnak. Örülj inkább, h hamarabb kikerültél ebből, mert gondolj bele, ha később jössz rá h ilyen...
2009. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszi szépen... A vicc,az h anniyra belezugtam hképes voltam ott hagyni érte a 3 éves kapcsolatomat! Jó vele amuigy is vége lett volna elöbb vagy utóbb,de akkor lehet h nem ugrok ki ilyen hirtelen belőle. Addig annyira aranyos volt meg midnen,amig nem kapott meg,de miután megtörtént a dolog akkor is akarta h legyek a barátnője,de én még nem akaretam ilyen hirtelen felvállani,és mikor egy nap azt mondtam nek oké,akkor teljesen megváltozott,a lehető legbunkobb volt velem,és totélisan megalázott. Ugy látszik cska arra kelletemn neki... csak ne fájna ennyire
2009. aug. 2. 16:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Tudod, ezzel is csak tapasztalatot nyertél. Hibáztál h azelőtt lefeküdtél vele, mielőtt ténylegesen jártatok volna. Nő vagy, legyen méltóságod. Ne add oda senkinek magad, amíg nem látod h komolyak a szándékai, mert tudod akik ilyeneket csinálnak, sokszor rosszakat mondanak róluk. Ez egy jó lecke volt a számodra, tanulj belőle!
2009. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja kihagytam:" de én még nem akartam ilyen hirtelen felvállalni" Ennek ellenére mégis lefeküdtél vele. Nem értem. A szexet bevállaltad vele, de az együtt járást nem.Hm..mindenesetre érdekes:)
2009. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

tanulok belőle,mást nagyon nem tudok tenni.

Amugy azért nem akartam felvállni a szakítás után olyan hirtelen,mert féltem h a volt pasim esetleg beleavatkozik(ami egyébként meg is történt,amint felvállatuk a nyilvánosságot,egyből jöttek az üzik és a fenyegések tőle,na mindegy),meg amugy is olyan jól megvoltunk,mintha járnánk,csak nem volt kimondva. felslegesnek tartottam azt a szót h akkor most a barátnőd vagyok,mert így is teljesen olyan volt. na mindegy... ez van. mást nem tudok cvcsinálni csak felejteni,és tanulni az egészből

2009. aug. 2. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress valakit! járj vele és olyan helyekre menjetek,ahol biztos összefutok! aztán pedig ha visszaakar menni hozzád akkor se békülj ki vele ha akivel jársz nem is szereted! Azzal csak akkor szakits ha találtál olyat aki viszont szeret téged!( Ha közbe ő szakítana akkor nem esik majd rosszul,mert nem szereted őt!)Találsz helyette mást akivel szórakozol tovább!!
2009. aug. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!