Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók egy baráttal?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom. Szinte mindent tudunk egymásról, csak nem tudunk gyakran találkozni mert más városban lakunk. Nyár elején tudtam meg hogy ő többet akar tőlem mint barátság, kicsit össze is kaptunk utána, de tudomásul vette utána hogy én csak egy nagyon jó barátként tekintek rá. Péntek reggel elmentem hozzá, aztán este ott is aludtam. Iszonyat melegem volt, így melltartóba voltam és hosszúnadrágba. Sötét volt így nem látott semmit. Nem először aludtam amúgy nála. Egyszer elkezdett egyre többet puszilgatni, majd szájon.. mindig elhúzogattam a fejem ahogy tudtam. Mondtam neki, hogy nem szabad, nem akarok ebből félreértést. Azt mondta nem lesz semmi, soha többé nem fog velem összeveszni. Folyamatosan meg akart csókolni, mondtam neki hogy nem. De végül is csak elcsattant egy csók, de közben inkább el is rántottam a fejem. Utána is hajtotta még, hogy még egyet.. csak egy kicsit.. Puszilgatta a vállam, simogatott..

Igazából nem tudom hova tegyem a dolgot.. nagy hibát követtem el, hogy valamilyen részről belementem? Elég furán érzem magam, ha visszagondolok.. Valaki volt ilyen helyzetben?



2012. szept. 23. 20:51
 1/8 atilis ***** válasza:
20%
Fiú/lány barátság nem létezik, itt a remek példa rá.
2012. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Újabb ékes bizonyíték arra, hogy hosszú távon nem létezik barátság fiú és lány közt.
2012. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha neked nem jön be kicsit se nem igen kéne nála aludnod.. meg ha ott is alszol nem kéne hagynod.. hogy csókolgasson ...
2012. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha ott alszol hagyd, hogy rád másszon.

ha ezt nem akarod, ne aludj ott...

2012. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kellemetlenségek elkerülése végett hagyd a srácot egy jó darabig....
2012. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Elég ostoba dolog úgy ott aludni egy srácnál hogy ha te nem akarsz tőle semmit. Tipikus szűzk*rva vagy.

Akinek mindent tudnia kellene rólad, az a legjobb barátnőd. És az a pasi, akihez átmész vele aludni annak a párodnak kellene lennie, nem egy fiúbarátodnak!

2012. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

én csókolóztam már fiú barátommal,de más volt a helyzet,mert egyikünknek sem jelentett semmit csak szórakozásból csináltuk... :)

ha neked tényleg nem jön be a srác akkor meg kell értetned vele és elmondanod,hogy csak úgy lehettek barátok,ha ő is CSAK barátságot érez vagy legalább próbálja elnyomni az irántad érzett szerelmet és nem próbál megcsókolni....

remélem tudtam segíteni.puszi :)

2012. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azóta hogy alakultak a dolgok?
2022. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!