Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most nagyon gáz? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most nagyon gáz? Szerintem nem! .

Figyelt kérdés

Sokan cukkolnak a gimiben, hogy így nem volt pasim, úgy nem volt még, és nincs is... Meg hogy első csók, és ők így, de én nem... Engem nem zavar, de néha úgy érzem különc vagyok emiatt. Most mit csináljak?

Már lehet hogy szeretnék, de nem tudom pontosan....

15/L



2012. szept. 22. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Most mégis milyen kérdéseket vársz?Itt úgyis mindenki azt fogja írni hogy nem gáz,de ez nem a valóság...A valóságban viszont igen,gáz
2012. szept. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem! Épp hogy azért írtam ki a kérdést, hogy tudjam... -.- És nem a hazugságot akarom.......
2012. szept. 22. 00:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ne problémázz ezen. Jusson eszedbe: ha valaki másnak problémája van veled, az az ő problémája és nem a Tiéd! :)Te magad jól érzed így? Ha igen akkor ne törődj a negatív hangokkal! Kicsit idősebb vagyok nálad, de még én is ott tartok, hogy sose csókolóztam. Voltak akik szóvá is tették ezt, de konkrétan tettem rájuk...Sose származott eddig hátrányom belőle és jól érzem magam így is. A többi meg hadd mondja a magáét! :)

Ne foglalkozz velük Te sem! :)

2012. szept. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"It's no problem for me, but it's a problem for you"

http://www.youtube.com/watch?v=Sss9aNbtEpA


kösz b+ ...most megint nem alszok egy órán keresztül...

meg még meghallgatom ezt is:

http://www.youtube.com/watch?v=RNuUgbUzM8U



amúgy a kérdésre... egyáltalán nem gáz! :)

2012. szept. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

talán majd 5-6 körül elalszom...

http://www.youtube.com/watch?v=nO30DLUiCsw

2012. szept. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

azért cukkolnak ezzel,mert látják,hogy ez a téma kínos neked és röhögnek a zavarodon.

ennyi a titka.

ha zavar ez téged,akkor tudj meg olyasmit a másikról,ami hasonlóképp kínos neki,és amikor felhozza a dolgot,akkor te meg azt dörgöld az orra alá.

2012. szept. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz ezzel,ha látják rajtad,hogy zavar direkt csinálják..


én 20/L vagyok és az osztályból vannak nálam fiatalabbak (18-19 évesek) akiknek volt/van kapcsolata , egyszer kétszer feljött a téma,hogy hogy nincs senkim még ,meg stb, mondtam majd lesz a mai világban kevés a normális fiú és én nem fogok egy után sem futni,hogy figyi járjunk már,lehet régi módi vagyok,de engem igen is szólitson le egy fiú!! szóval én ezeket elmondtam azóta sose hozzák szóba,meg hát nem hagyom magam sose, mindig kimagyarázok mindent :D egyik lány osztály társamat is csesztetik állandóan ezzel, mert őt zavarja és annyira látszik rajta,hogy még egy nyúl is betudna neki szólni :D szóval ne hagyd magad,mond azt,hogy még nem találkoztál olyan fiúval akivel igazán jól éreznéd magad stb..csak ne lássák rajtad,hogy ezt téged zavar, legyél magabiztos és határozott!! hidd segíteni fog ha nem hagyod magad,meg ha elvicceled na az is jó, én is azt szoktam..engem már leszbikusnak is tituláltak akkor is mondtam ,ja persze biztos az vagyok csak én nem tudok róla XD szóval ha még rosszul is esik vicceld el ,mert ha látják,hogy poénosan fogod fel akkor nem fognak csesztetni, poénosan de ugyan akkor magabiztosan kell ezekről beszélni :D


remélem segítettem vmit!! :)

és nem gáz nyugi,én mint írtam 20 vagyok és senkim nem volt még ,nem talál rám a szerelem..persze szeretnék már barátot de nem erőltettem,mert most xy-nak van barátja és nekem meg nincs!! ezért feküdjek le fűvel fával,hogy elmondhassam,hogy volt vki stb..na ez hülyeség..

majd ha eljön az ideje neked is lesz barátod :)

2012. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2


Mert szerinted itt az igazságot fogják leírni?Akkor eléggé agymosott lehetsz meg a többi gyökér is aki lepontozott.Nem egész nap a gyakorikérdések előtt kéne ülni hanem kimozdulni otthonról és akkor talán rájönnétek arra hogy ez gáznak számít a mai társadalomban

2012. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!