Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen zenei aláfestés passzol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zenei aláfestés passzolna egy gyengéd-erotikus estéhez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék egy csodálatos estét szerezni a barátomnak. 2éve vagyunk együtt és távkapcsolat, tehát ritkábban találkozunk. Úgy képzeltem el hogy gyertyák (persze csak mértékkel) meg hasonlók. Ő szokott nagyon gyengéd és romantikus is lenni tehát azzal nem lesz gond hogy túl nyálasnak találná... És nem tudom, milyen zenét rakjak be, mert mindketten hiphopot hallgatunk, meg reggaet, az pedig nem nagyon passzol egy ilyen estéhez.. valami tippeket nem tudtok? :)
2012. szept. 23. 20:55
 1/7 Rainbowinthedark ***** válasza:
akkor rock,blues,jazz,klasszikus zene,metal nem is jöhet gondolom....
2012. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
AC/DC - Highway to hell
2012. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 atilis ***** válasza:
pl. Enigma, Chill out műfajban bármi.
2012. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem blues, klasszikus lehetne, vagy valami dallamos rock. metal nemhiszem :))
2012. szept. 23. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Norah Jones szerintem nagyon jó választás egy csöndes, összebújós estére, én nagyon szeretem.

http://www.youtube.com/watch?v=wE4lnC25fnU&feature=relmfu

2012. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
feltétlen valami hard technót kéne betenni
2012. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hétköznapi-csalódások-benned vagyok baby

Road-Nem elég

Road-nézz rám

Depreszzió-Egymás iránt

Rómeó Vérzik-Engedd belém

2012. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!