Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Jó mell vagy jó alak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Jó mell vagy jó alak?

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi, mi Nektek a fontosabb:

ha választani kéne egy jó fogású, kellő teltségű, formájú, stb. mell, illetve egy karcsú derék, kellő vékonyságú alak között, melyiket választanátok?

(nyersebben: vékony de formás test "semmilyen" mellekkel, vagy szép mellek, de itt-ott egy kis felesleg a testen..?)

köszönöm! :)



2012. szept. 23. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy...nem ez fog dönteni...
2012. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
És az arc? Ezerszer fontosabb.
2012. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Vékony szép kemény popsival! Mell nem fontos
2012. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
vékony, de azért legyenek mellei is, de nem jó a túl nagy se pár év múlva a térdnél lesz aztán a bokánál. A kisebb mell meg 10.15 év múlva is ugyanúgy áll. <3 kis mell
2012. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Külső megfog, belső megtart."

Mind a kettő leírásodbeli lány meg tudna fogni, de tényleg a belsőn múlik, hogy lesz -e valami.

2012. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
a hájas testen a nagy mell az olyan mint a kockák egy vékony srácnál. az nem számít
2012. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Legyen karcsú derék kis felesleggel, volt barátnőm olyan volt, kissé párnás és mégis karcsú derék plusz szélesebb csípő. Mellméret nem fontos, inkább szép legyen.
2012. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó alak :)
2012. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A belső dönt nálam.................
2012. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

hm.. hát köszi :) tulajdonképp pár hónapig egész "vékony" voltam, aminek persze örültem, de most, hogy kicsit visszahíztam - nem sokat -, örömmel tapasztaltam, hogy "újra vannak" melleim :D

és.. nem tudom eldönteni, melyik jobb :D szóval azt szerettem volna megtudni, hogy "érdemes-e" visszafogynom :D


(köszönöm a kedves válaszokat, de a belsőt most hagyjuk inkább :D na meg a külső fog meg először úgyis.

a belsőmnek még valahogy nem sikerült senki olyat megfognia, aki engem is nagyon megfogott volna.)

2012. szept. 23. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!