Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó alak? Gömböjű popó az van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó alak? Gömböjű popó az van. De szép cici?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy kétségbe vagyok esve hogy nem nő úgy a cicim ahogy szeretném. Hegyes, nem is olyan szép, nem is nagy. De nem is annyira a méretével lenne baj mert nem akarok kannákat, hanem hogy gömböjödjön. Ehhez pedig ugye zsír kéne. Kajálok kicsit többet mint szoktam nő a cicim szép kis kemény tökéletesen boldog vagyok. De pocakra hízok meg popóra és combra is, és nagyon kétségbe vagyok esve hogy mit kéne tennem hogy fenntartsam az egyensúlyt. Nem tudom mit kéne tennem. 172 centiméter magas vagyok és 58-62 kiló között ingázom állandóan! Párom szereti őket. Én kevésbé én nem tudok magamnak megfelelni.
2011. nov. 6. 23:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

kezdj el tornázni, esetleg ha több időd van akkor úszni vagy fitness terembe lejárni kardiózni.

akkor amid van átalakul majd bizonyos szinten izommá és feszesebb lesz a combod. hasad laposabb és derekad is kisebb.

2011. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jajj sportolok. Foci, kézi lovaglás(lovon) rendszeresen. Szóval izom van bőven. Ezt elfelejtettem bele írni :) csak 1 plusz deka és kikészülök :S
2011. nov. 6. 23:53
 3/18 A kérdező kommentje:
Testalkatom nagyon sportos. Túl sok az izom és néha ez is zavar. Nincs sehol se narancsbőröm. mindenhol feszes :) csak tényleg 1 kiló felcsúszik és lefogyok 3 at.
2011. nov. 6. 23:55
 4/18 anonim ***** válasza:

azért ne vidd túlzásba

izmos lányon elsirom magam XD

kockahas és pityergek kb pedig rajtam is van izom bőven, 6 kocka már megvan a 8-ból tisztán :D

amugy akkor nem tudom igazából. ha nagyobb melleket akarsz sajnos ezzel jár :/

kicsit több mindenhova. vagy igy, vagy minden kisebb (has,láb,derék,mell)

amugy meg én örülök hogyha egy lányon van mit fogni :)

barátnőm 156 centi, 47 kiló. mondom neki hogy egyen többet. semmi XD tiszta vékony és vékonyodni akar mert a hasán van annyi zsír amitől pont életben marad 1 ember XDD

2011. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Ez genetika is....a forma meg a bimbó méret. Nézegesd többet és keresd benne a szépet majd megszokod, ha meg a pasidnak tetszik, nem tök mindegy?:)
2011. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sportból vissza kellet vennem térdsérüléseim miatt sajna ami elég komoly. Hasamon csak a felső 2 kocka van ami még látni :) kockás has zavart régen. nem épp nőies. Én nőies akarok lenni nem az a jól sportoló lány. Szeretnék szép vékony lenni. :)
2011. nov. 7. 00:00
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen a genetika. Családba mindenki nagy didikkel van megáldva :) én nem akarok nagyot csak gömböjűbbet :) de elkezdtem a cici tornát :) próbálom el fogadni magam csak nehéz menet :D
2011. nov. 7. 00:02
 8/18 anonim válasza:
Nem hülyéskedek, de sok helyen hallottam és olvastam, hogy ha finoman masszírozzák a mellet attól formálódik és nő....lehet van benne valami. Egy próbát megér nem?:D
2011. nov. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nekkemm a popo meg a cici msádoglagos a hejesirás a zelsőő
2011. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nézegesd: www.termeszetesmellnoveles.blogspot.com.


Üdv:

Árnyék

2011. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!