Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tapadnak rám a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapadnak rám a pasik folyton?

Figyelt kérdés
Szinte mindig van valaki aki bókol, vagy még annál is merészebb és ajánlatot tesz. Ez első még jól is esik de a pofátlan pasiktól kikészülök. Már 5 éve párkapcsolatban vagyok, és van aki tudja mégis nyomul. Hogy szereljem le az ilyen pasikat, sőt mit tegyek, hogy ne is nyomuljanak???

2012. szept. 23. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát eddig is sikerült leszerelned őket, nem?
2012. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de idegesitő, mert úgy érzem könnyű prédának tartanak. Mert, hogy a nagy többség a sexre utalgat. Ez az, ami zavar.De lehet csak én veszem nagyon a szivemre a dolgot. Barátnőim irigykednek, én meg nyavajgok ezen.
2012. szept. 23. 22:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős... valószínűleg van egy nőies kisugárzásod, amire a pasiknak radarjuk van. :)

Szerintem élvezd ki, de mindig tartsd meg a három lépés távolságot. Nekem volt olyan, aki nagyon durván nyomult, aztán mikor egyértelműsítettem, hogy nem akarok semmit, visszavett, és tisztelettudóan kezdett el udvarolgatni, de tényleg csak nagyon finoman. :) Annyi meg szerintem belefér, nekem legalábbis jót tesz az ilyesmi. :)

2012. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez most panasz vagy dicsekvés....??

Utóbbinak érzem...

2012. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mert úgy nézel ki, mint egy könnyűvérű? Vagy a múltad miatt? Ismerek olyan lányt, aki éveken át volt mindenki könnyű prédája, dugták is ki tudja hányan, most egy ideje állandó pasija van és nem érti, miért tartják lotyónak.
2012. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán mert egy szép fiatal lány vagy.
2012. szept. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Öltözz kevésbé szexin, és hordj jegygyűrűt, vagy annak látszó gyűrűt.
2012. szept. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

Erre mondják azt, hogy nincs olyan nő aki szép is és okos is egyszerre. xdddddd

Amúgy marha jó nő lehetsz, ha 5 év alatt még csak el sem vett! Vagy ennyire naiv vagy? (2-2,5 év után együttélés, 2x ennyi idő után már házasságnak kellene lenni, nem pedig még mindig csak járni 5 év után is:S)

2012. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Találtam köztük hasznosat is!!!

"Kedves "5 éve együtt élünk, nem járunk. Ez idő alatt született egy kislányunk, kistesót is tervezünk. Mellesleg megjegyzem van 2 diplomám.

2012. szept. 25. 16:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Na tapadnak még...?
ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!