Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért vagyok én cuki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagyok én cuki, aranyos, ez jót jelent vagy sem és kellek így egyáltalán valamelyikőtöknek? A kérdés főleg 12-15 év körüli lányoknak szól amúgy.

Figyelt kérdés
Azt is mondják, hogy szép szemeim vannak, de igazából a lányok nem mernek odajönni hozzám élőben, csak fb-n szokták ezeket írni.

2012. szept. 23. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
12-15 évesen pont elég, ha cuki meg aranyos vagy.
2012. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Viszont menned kéne aludni.

első voltam

2012. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Linkelj képet

14/L

2012. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem nem baj az ha cuki vagy, ha aranyos az arcod akkor keress nálad fiaatalabb lányokat..nekem például nem jönnek be az ilyenek, de van egy cuki fiú osztálytársam aki majdnem minden lánynak tetszik. ja és ne várd h lányok menjenek oda hozzád...13/L
2012. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!