Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz?

Figyelt kérdés

Gondoltál már arra, hogy akit te csúnyának látsz, másnak milyen helyes/szép lehet?


Gondoltál már arra, hogy aki téged dagadtnak/soványnak hisz, ott nem veled van a probléma, hanem éppen másnak vagy tökéletes és nem neki?!


Gondoltál már arra, amikor valakinek beszólsz, hogy mit érezhet?


Gondoltál már arra, hogy mások miért különböznek?


Gondoltál már arra, hogy egy mosoly mögött mennyi fájdalom

rejtőzhet?


Gondoltál már arra, hogy egy lázadó egyéniség mögött is felbukkan a gyengédség?


Várjunk ...kitalálom a válaszod: NEM. na és most jön az a kérdés, hogy miért nem? talán, azért mert a mai világban mindenki csak magával törődik, könnyebb valakit leszólni, mint bele látni a fejébe, hogy ő olyankor mit érez vagy éppenséggel miért olyan amilyen. egyszerűbb másokban meglátni a hibát, mint saját magunkban, egyszerűbb másoknak beszólni, mit saját magunkat kritizálni, hiszen néhányan akkora egoval rendelkeznek, hogy képtelenek megtenni..


2012. szept. 24. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz.

22F

2012. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Igen gondoltam, de ettől még ha adott ember nekem nem jön be (pl párválasztásnál), és végig gondolom, hogy másnak majd lehet ő jelenti a világot, attól az én ízlésem még nem változik. Egyébként akivel nincs személyes problémám, arra nem is szoktam olyan szavakat röptetni, hogy "csúnya", mert nem az én feladatom ezt megítélni szerintem.

2. Gondoltam rá és ugyanazt vallom, amit már leírtam. Ahogy én sem látok tökéletesnek mindenkit, engem sem lát annak mindenki és én is megértem, ha valaki leépít, mert nem jövök be neki. Csupán őszinteséget várok.

3. Igen, éppen ezért nem szoktam beszólni senkinek, csak akkor, ha fent említett személyes problémám van a másikkal. Alapjáraton toleráns embernek érzem magamat, de aki engem nem bír és kivívja magának az ellentéteket, arra magasról tenni szoktam és ha beszólok neki, akkor viselje el. (1-2 ilyen lesz*rom ember van az életemben csak)

4. Miért különböznek? Mert nem vagyunk egyformák, szerintem ezen nem kell annyit agyalni.

5. Én is folyton mosolygok és kevesen tudják, ha a mosolyom éppen nem valódi, tehát igen...

6. A párom tipikus lázadó, velem még is gyengéd és kimutatja ki is ő valójában, tehát erre is igen a válaszom.


Tehát nem találtad ki, a válaszom nem NEM. Sokan csak magukkal törődnek, de azért nem szabad általánosítani, mert én úgy érzem meg kell látni a világban a jót, ami mellett már nagyon sokan elmennek, talán te is, mert csak ezeket látod! Örülni kell egy kapott mosolynak és viszonozni azt, vagy két jó szónak... Csupán az ember hajlamosabb a saját problémáiban elmerülni és tenni a másikra, ahogy őrá is tesz mindenkit. Elmegy az apró örömforrások mellett, pedig ezek teszik boldoggá az életet!

2012. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon erdekel az iras, a filmkeszites, a forgatokonyviras, ezert nagyon erdekel az is, hogy a kulonbozo embereket milyen hatasok formaljak olyanra, amilyenre, mik a mozgatorugoik, mik huzodhatnak meg a hatterben, mi alakitja a jellemuket, szemelyiseguket, mitol lesz egy ember egyedi es erdekes karakter.

A kulso megjelenes is csak egy tenyezo a sok kozul, ami ezt befolyasolja es alakitja.


Ezert a valaszom igen, termeszetesen szoktam ilyesmiken gondolkozni, viszont azt beismerem, hogy jobban foglalkoztatnak ezek a dolgok elmeleti sikon, mint a gyakorlatban.

2012. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:

"Gondoltál már arra, amikor valakinek beszólsz, hogy mit érezhet?"


Igen, hiszen pont ezzel a célzattal szólok be neki.

2012. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!