Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha duci vagyok az gond lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha duci vagyok az gond lesz a szexben?

Figyelt kérdés
166 centi vagyok és 60 kg.Nem vagyok kövér hanem inkább duci.Kb mint cortney kardashian
2012. szept. 24. 11:24
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Ha én szánalmas vagyok, akkor Te? Kit a francot izgat hogy kövér vagy?!

különben kinyilvánítottam a véleményem. Körül lettél ajnározva, én megmondtam a frankót, és most savanyú a szőlő!

Azért írtam ki, hogy terhes vagyok, hogy rájöjj, hogy ducinak számítasz....meg miért ne vállalhatnám fel?!

És ha besértődsz a kapott válaszon, ami mellesleg nem hülyeség, minek írod ki!? Tudod, egy egészséges embernek a te testsúlyod kicsit sok! Ezt vagy elfogadod, vagy bebujsz a házba, és sírsz egész nap! Vagy nem kattogsz azon hogy ducin milyen a sex, hanem veszed a fáradtságot, és lefogysz, nem hőbörögsz a jogos megegyzéseken!

Ne haragudj meg, de ebben a kérdésben nem én vagyok a szánalmas, nem én sértődtem meg egy jogos hozzászóláson:)

Ezen azért gondolkozz el.

2012. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

te bolond vagy:)


senki nem hőbölgött,mielőtt te meg nem szólaltál bunkó módon.És ha valaki bunkó módon ír nekem akkor ne várd hogy nyaljam a seggedet:D

Nem kértem hogy mondj véleményt arról hogy dagadt vagyok-e.Látsz olyan kérdést?

Te akartál engem kövérnek beállítani.

és amúgy igen szánalmas vagy hogy terhesen ennyi eszed van hogy felpakold az internetre magad és véleményt kérj.:)

2012. szept. 24. 14:45
 23/38 anonim ***** válasza:
ha ez bunkó válasz volt, akkor nálad bajok vannak....mind egy csinálj amit akarsz:)
2012. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Idézek a kismama hozzám intézett privát leveléből:


"TE MIT KÉPZELSZ MAGADROL, MEGMONDANÁD!? a JÓ KU.RVA ANYÁDAT AZT!!! VŐLEGÉNYEM VAN HOGY ROHADNÁL MEG, NEM BASZOK ÉSSZE VISSZA!! MEG MI EZ AZ ENNEK-MEGNEVEZÉS A JO ÉDES ANYÁDAT TE SZ.AREVŐ GE.CI!?!? NYOMD EL MAGAD TE SZA.RZSÁK!!!!!!!"


Szerintem ez csak egy troll. Lehet nem is terhes és nem is nő. Vagy nagyon hormonzavaros szegény.


Úgyhogy kedves kérdező, ne izgulj ilyen csacsiságon, nincs semmi jelentősége, nem fog gondot okozni.

2012. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
úristen ez betegxd
2012. szept. 24. 15:50
 26/38 anonim ***** válasza:

Ma 15:22

jogosan irtam igy, semmi jogod látatlanba ilyeneket írni valakinek, de tudjátok mit?!

opjátok le egymást, ti retardált kis nyomorékok:)) Csók:)))

2012. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
hát szeritnem utaltasd be magad a zárt osztályra ha nem egy troll vagy :D
2012. szept. 24. 16:07
 28/38 anonim ***** válasza:

jajj de szex hiányos valaki

nagyobbat buktál mint hitler az utolsó napjaiban

2012. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
mibajod van??
2012. szept. 24. 16:41
 30/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne is foglalkozz ezekkel az idiótákkal.

Ha esetleg zavar a testsúlyod, azon tudsz javítani, nincs semmi gáz :)

És egyáltalán nem lesz gond vele, mivel nálad sokkal nagyobbak is rendszeresen élnek nemi életet, és boldogok.


Szóval ne is idegeskedj miattuk, nem érnek annyit.

2012. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!