Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha duci vagyok az gond lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha duci vagyok az gond lesz a szexben?

Figyelt kérdés
166 centi vagyok és 60 kg.Nem vagyok kövér hanem inkább duci.Kb mint cortney kardashian
2012. szept. 24. 11:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Ti még mindig itt vagytok leragadva? Hahh és nekem nincs életem:DD Ja olnap jön a babakocsi, és megyünk a pelenkázóasztalért! Megyek élni:))))) Csá, pancserek!:DDD
2012. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
te iskolába mész holnap maximum :D
2012. szept. 24. 19:54
 33/38 anonim ***** válasza:
te meg konditerembe:)))
2012. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
ezt a gyönyörű oltáson meddig gondolkodtál?:D
2012. szept. 24. 20:16
 35/38 anonim ***** válasza:
Hát ha ennek gyereke lesz, akkor előre sajnálom a picit:D:D:D
2012. szept. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam:


Ne foglalkozz ezekkel.

Ha olyannal fekszel le, aki szeret Téged, a legkevésbé sem fogja zavarni ez a pár kiló felesleg:)

2012. szept. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! Gondolom azért kérdezed ezt, mert van már valaki a láthatáron. Na van egy jó hírem: ha ő is vonzódik hozzád és nem menekült fejvesztve előled, akkor nem lesz gond, mert nekünk pasiknak van egy olyan képességünk, hogy nagyjából tudjuk mire számítsunk a ruha alatt. Vállald magad, az önbizalom sokat számít!

Nekem meg amúgy is a ducibb lányok jönnek be, nekem jobb is volt velük az ágyban mint a soványabbakkal.

2012. szept. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ez vicces, hogy le lett pontozva a válaszom. De sok itt az anorex r*banc.. :D
2012. szept. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!