Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok mégis ha barátnőkkel elmegyünk pizzázni az utcán a 15-30 vagy annál idősebb srácok/férfiak is megnéznek van aki még füttyent is...

A múltkor átjöttek szüleim ismerősei akiknek van egy 17 éves fiúk. Dumáltunk, baromkodtunk aztán leléptünk sétálni egyet a Békástóra. Egyszer csak megkérdezte, hogy hány éves vagyok. Mondtam, hogy 12, erre ő meg teljesen elképedt. Azt mondta, hogy a testem sokkal nőiesebb mint egy korombelieké és érettebben is gondolkodom és beszélek.

Szerencsém volt, mert haverok maradtunk de ez nem mindenkivel van így. (Egyáltalán nem öltözködöm ribisen, sem nőcisen)


Ez már nagyon zavar és nem tudom mit csinálhatnék :S


Az meg főleg kiakaszt ha ledudálnak az utcán...



2012. aug. 29. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy vicc.

12 évesen biztos, hogy nem nőies a tested. Ilyen korban még minden kiscsaj egy deszka, hacsak nem dagadt..


A másik meg az, hogy normális fiú vagy férfi nem kezd kislányokkal.

2012. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ohh.. szegénykém, hogy éled túl, fogalmam sincs...
2012. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Elbeszélgetnék veled, ha nem baj.. :) Szeretem a fiatal lányokat, az meg hab a tortán, ha még intellektuális is.. :)

Btw, ne reagálj a füttyentésekre, vagy valami, nem vagy te kutya! :D

2012. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

nyugi 2 év múlva már az akasztana ki ha ez nem így lenne :)

amit a csajok nem fognak fel: tök m1 h öltözködsz ha jó a test akkor jó csaj -külsőre persze- vagy bármiben ha nem akkor nem [oké ezt 1 picit undorító volt leírni 1 12 évesnek :D no para pedobear a tiéd lehet!]

ha esti sétán ezt benyögte akk:

eredeti terv: fü de megduglak a fák között

-12 éves vagyok.

új terv: majd inkább otthon kiverem. :D

2012. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Nem vagyok dagadt és nem is hazudom. És létszíves ne általánosíts.


2. válaszoló: Mindenkinek más-más problémája van. Igen, ez engem zavar. A válaszod pont olyan volt mintha egy gazdag ember röhögne a szegény ember tartozásain...

2012. aug. 29. 16:08
 6/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

1: ez nem feltétlenül igaz :D

nem úgy működik h betölti a 12. életévét 365 napig lapos majd a 13. szülinapjára hirtelen melle nő :D + 1 14-15 éves csajnak sincs feltétlenül nagy melle + ha még társul hozzá 1 fsza kis hormon zavar akkor pláne.


ellenőrzött módszer: fogsz 1 7.es csajt felvágott szoknyában és magaddal viszed ha 1 Audista át akar hajtani előtted a zebrán: 1ik lábbal "lábujj hegyre áll" és a kocsi már meg is állt :) -> nem csak a mell a lényeg hehe :P

habár ez már 7 éve volt szóval lehet tévedek :D

2012. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: Igen, én is elgondolkoztam, hogy miért is jutott eszébe ez a kérdés és én is valahogy erre jutottam mint te... :D
2012. aug. 29. 16:12
 8/15 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy buta kislány vagy még. Én nem mondtam hogy kövér vagy és hazudozol persze nem érdekel, hogy te hogyan értelmezed, de ha elolvasod figyelmesebben észreveszed, hogy nem ezt mondtam. Te azt hiszed, hogy nőies alakod van 12 évesen. Kb. 150 cm lehetsz és 40 kiló a korodból ítélve. 12 évesen még senki nem nőies, ez így van és nem általánosítás.


Azok a férfiak meg elég nagy aberált barmok akik kislányokra dudálgatnak, fütyülgetnek, remélem, hogy te értelmezed félre a jeleket..


Én 14 évessel sem kezdenék ki pedig nem vagyok 20 éves sem.

2012. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

8: te meg látom nagyon járatos vagy az anatómiában izé azt hiszed de qrvára nem :D

meg az értő olvasásban sem v a toppon.


- senki nem mondta h kikezdtek vele. az h megnézik nem kikezdés. lásd a sétálós srác is visszavonulót fújt. most 1 kocsiban ülő csávó honnan tudja h ő hány éves? sehonnan. ha elmúlt 14 onnantól jogilag szabad préda ha kinéz 14nek akkor ez van :) [ahogy 17 éves csaj is nézhet ki 12nek ha hormonzavara vala]


kérdező: na ná hogy :D békás tó és környéke kvázi erre lett kitalálva :D ahogy mész a tó felé ott elmész jobbra ott régen volt 1 elhagyatott tégla ház nem tudom ott van-e még nah.. tökéletes 1 gyors körre :D

2012. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
v nem az a tó után van :D nem tudom már rég jártam arra. m1 egyenlőre még nem is kell tudnod h hol van XD
2012. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!