Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves lányok ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok ti milyen jeleket adtok ha tetszik nektek egy srác?

Figyelt kérdés
milyen jeleket adtok, ha egy suliba jártok?:D
2012. szept. 24. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én anno odamentem a lányokhoz és meghívtam a büfébe valamire, vagy becserkéztem magamnak, elkisértem haza. Most meg már morzézni kell?
2012. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elöször is a fiú dolga, hogy kezdeményezzen! ha a "menökhöz" tartozol ne várd, hogy egy lány is úgy közeledjen feléd, mert ha alapból magabiztosságot sugárzol, de nem mész oda a kiszemelthez, az általában azt jelenti, hogy nem is érdekled. ha meg félénkebb fajta vagy, akkor szedd össze magad, max nem sikerül, ezt is lehet gyakorolni :)

ha pedig már kezdeményeztél, és bejösz neki, akkor nem bír nem mosolyogni a társaságdban, mesél rólad a barátnöiek, de ha csak veled beszél, akkor zavarban van. ekkor szintén neked kell megtenni a következö lépést, és így tovább...

2012. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában sokszor mosolygunk előtte, nézzük a srácot, akár még titokban is rá-rá pillantunk:D. Szinte minden egyes mozdulatát figyeljük. Csillog a szemünk, ha ránk néz, és olyankor rögtön elpirulunk. És nagyon sokszor hülyén viselkedünk előtte. :D
2012. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én titokban mindig őt figyelem, és ha rajtakap kicsit elpirulok, elmosolyodok, és elkapom a szemem. Amikor a közelemben van mosolygok, a szokottnál vidámabb vagyok, ha beszélgetünk vigyorgok mint az idióták. :)
2012. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!