Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Képtelen vagyok elfelejteni egy lányt.

Figyelt kérdés

Randiztunk, aztán kiderült, hogy végülis osztálytársak lettünk. Rögtön megváltoztak a viszonyok.... azóta hozzám se szól. Hiányzik.... nagyon. És minden nap látom. :/ ráadásul más srácok is fűzik.


Miért csinálta? Van még esélyem? Tényleg el kéne felejtenem?



2012. szept. 24. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerbusz én Dr.FeelBetter vagyok, és ez itt a beszéljük meg show.

Mesél arról hogy miben változtak meg a viszonyok, és mégis miért változtak meg attól hogy osztály társak lettetek?

2012. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nem tetszettel neki, ha tetszettel volna, akkor nem erdekelte volna, hogy osztalytarsak lesztek.
2012. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor ássam el magam?
2012. szept. 24. 18:39
 4/6 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Ha ennyitől megváltoztak, azt jelenti hogy nem érdekled. sajnálom, de ha ennyivel elintézte, nem érdemel meg annyit hogy foglalkozz vele :) az érzelmeidet ásd el. próbálj másra koncentrálni, ha mégis rá gondolsz, ne törődj a gondolataimmal... teszem azt felmosol a konyhában, eszedbe jut a lány, és koncentrálj a felmosóra, hogy hogy siklik a földön, koncentrálj arra, hogy milyen színű, teszem azt a konyhaszekrény... ez így bitang hülyén hangzik, tudom, de hidd el hatásos... (nekem bejött)
2012. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hozzá tenném, hogy rendkívül sok energiát fektetett abba 3 hétig, hogy elkerüljön. Látványosan felkapta magát ha ott voltam valahol, ha valahol ott álltam átvonult és még be is jelentette a másik társaságban hogy "bocs csak nyomul rám egy srác" átkérte magát az én csoportomba pl. abban a kis teremben van folyton ahol én pedig van egy nagyobb is a többiekkel. Mindig ott ül, áll valahol a közelemben, mindig úgy, hogy lát, figyel, néz, hallgat. Múltkor még a sorban is majdnem mellettem jött. Suli után szinte megvárt, aztán átment az út túloldalára amikor jöttem. Tudta, hogy jövök, hiszen végig szemmel tartott.


Ez változtat valamin?

2012. szept. 24. 18:55
 6/6 Gyakori Ferenc ***** válasza:
ez arra utal, hogy vagy bejösz neki, de olyan béna, hogy nem tudja normálisan kifejezni, vagy simán nem normális. én azt ajánlom neked, hogy felejtsd el. keress egy normális csajszit, mert szerintem ő nem igazán az :)
2012. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!