Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Képtelen lennék elfelejteni.

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel még táborban találkoztunk, közel álltunk ahhoz, h összejöjjünk. Csak aztán összevesztünk. Ő úgy tudja, h én haragszok rá, én úgy, h ő rám. Amikor szóba jött, h csoportos tábortali lesz, eszembe jutott, és újra "úgy" tekintettem rá. De ő nem tudott eljönni. Jó lenne vele beszélni, de az SMS-re nem válaszol, és facebook üzire sem reagál. Most mit tegyek? Csak azt ne írjátok, h felejtsem el.(Állítólag ő is oda van értem a mai napig:))
2011. máj. 11. 22:04
 1/1 anonim válasza:
hívd fel, menj el sulia elé stb, barátkozz haverjaival, és kérd meg őket, h juttassanak el hozzá
2011. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!