Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már magatokat üresnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már magatokat üresnek?

Figyelt kérdés

Amíg depressziós voltam, "jó volt", mert volt ki után sírni, el tudtam képzelni, hogy visszajön, hozzábújhatok egy hideg, őszi estén, de mióta már nincs, azóta furcsán üresnek érzem magam. Olyan jó lenne megint szerelmesnek lenni, csókolózni az esőben, de nincs kivel.. csak az álom van, éjszaka, de az is megfoghatatlan, reggelre pedig eltűnik...://

18/L


2012. szept. 24. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne így állj az élethez. Ez a negatív gondolkodás, csak rossz érzéseket vonz maga után. Pórbálj másra figyelni, keress valakit.


21/f

2012. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
amit megfogalmaztál az magány, és nem depresszió
2012. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TOMAtm ***** válasza:

te figy:itt a GYK-n van kb 128754 egyedülálló tini-fiatal.

szóval a depresszió elleni élmunkássági harcom első lépéseként meghirdetem:

Aki érez magában egy csöppnyi bátorságot,hogy segítsen magának és ennek a 18 éves lánynak megtalálni a szerelmet az privát üzenetben küldje el a csajnak a FB profil linkjét.akit visszajelöl az lehet a szerencsés akivel összejöhet.Ne legyetek depressziósok és nyuszik!lehet h ő életetek nagy szerelme!hajrá!


Tessék,ha sikerül összejönnötök,elfogadok egy iphone 5öst,köszi....na jó egy köszi is elég lesz :)

2012. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én október-november egész végig "depressziós" voltam, és valamiért jó rá visszagondolni, mert volt mi után vágyakozni :D De tudom, hogy az az élet egyáltalán nem helyes, és ráadásul semmi értelme sincs csak magad teszed tönkre lelkileg, és így helyre sem fogod hozni a problémádat (hogy találj valaki), ha egész nap csak szar kedved van.
2012. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Gyakori Ferenc ***** válasza:
ez sima magány, nem depi. én is ezt érzem, nekem is hiányzik az ilyen, mondhatni ugyan azok vagyunk, csak más neműek... álmodozz csak, az legalább CSAK A TIÉD, és ha majd eljön Ő, te ott leszel neki :) 20/f
2012. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha üres vagy én megtölthetlek, na jó ez kicsit erős volt xd
2012. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én már több éve 'üres' vagyok, depresszióm elmúlt 2 hónap alatt és szándékosan magányba menekültem, de cserébe minden téren 200%-ot nyújtok most, hihetetlenül tudok koncentrálni bármire - munka, tanulás - mióta érzelem nélkül gondolkodok. Nem mondom, hogy ez jó, de ha lesz aki így fogad el akkor tökéletes lesz számomra.


(Bár mostanában vettem észre, hogy kezdek alap érzéseket mutatni újra, csak nem érzem valódinak őket)


19/f

2012. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szövegértés egy-két személynek 1esz..:D

Leírtam, hogy depressziós voltam, azaz most már nem vagyok az, csak magányos - nagyon-nagyon. Erre ideírják, hogy ez magány, nem depi...ajj, istenem..

2012. szept. 25. 16:56
 9/11 A kérdező kommentje:
*1es
2012. szept. 25. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:

a voltam után ezt írtad, utalva a múltbéli dolgokra...

"jó volt", mert volt ki után sírni, el tudtam képzelni, hogy visszajön, hozzábújhatok egy hideg, őszi estén, de mióta már nincs, azóta furcsán üresnek érzem magam. Olyan jó lenne megint szerelmesnek lenni, csókolózni az esőben, de nincs kivel.. csak az álom van, éjszaka, de az is megfoghatatlan, reggelre pedig eltűnik...://


most pedig üresnek érzed magad, ami az egyetlen elfogadható depresszió kritérium a fentiek közül, a többi a magány, erre utaltam a válasszal


ezek után jobban fogom szűrni, milyen kérdésekre válaszolok


mert se nem voltam bunkó, se provokatív

és általában a kérdetők megköszönni szokták a válaszokat

2012. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!