Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyet ti nem tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyet ti nem tartotok bunkóságnak most őszintén kérdezem?

Figyelt kérdés
Hogy egyik ismerősömnek mutatok egy lányt, hogy kb ilyenek jönnek be erre azt válaszolja, hogy ne hajtsak szép nőkre. Pedig ez a lány nem egy cicababa és nem egy modell alkat csak szép aranyos arca van mivel nekem a test csak másodlagos tényező. Most őszintén ezek után hallgassak egy pár ember negatív tanácsára? Nem szeretnék olyan nőkre hajtani akik nem tetszenek, mert nem akarok boldogtalan párkapcsolatot. 50 50 százalékban nézem a külsőt és a belsőt.

2012. szept. 24. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem bunkóság, csak jót akar neked. A szép lányoknál csak akkor van esélyed, ha jóképű ÉS gazdag vagy. Ha ezek közül csak az egyik van meg, be kell érned az átlagosakkal. Ha egyik se, akkor legfeljebb a csúnyáknál lehet esélyed.
2012. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Előbb írtam, hogy nekem az arc számít leginkább, ha tényleg így van amit mondtál és ha legközelebbi lány elutasít szétverem.
2012. szept. 24. 20:48
 3/18 anonim ***** válasza:

Jézusom...mintha valami tárgyakról lenne szó, ha elég gatdag vagy lehet drága kocsid...ha nem akkor átlagos vagy gagyi?

Szépen vagyunk...

A szép lányok nagyrészével sokszor az a baj hogy címeres r*bancok...

2012. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
az első idióta. pénz? pénz? ugyan már. sok olyan lány van, aki annyit vár, h kedves legyél, és kelljenek neked. nem érdekli őket a pénz, vagy, h cicafiú vagy-e (persze azért nem árt, ha nem vagy bűnronda), de azért ne ítéljük meg így a lányokat ...
2012. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
szerintem nyugodtan hajtsál szép nőkre és nem olyan szépekre is! És közben legyél kemény, mint a kő, mert sajnos manapság szükség van rá. A szép nők egyik szívfájdalma, hogy gyakran nem mernek közeledni hozzájuk, mert félnek az igényeiktől. Épp ezért lesznek magányosak.Ha egy ilyennel találkozol, simán lehet esélyed! Úgyhogy hajrá!
2012. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21:11 Sok lány arra vár, h kedves legyél? Ezt sztem a humor kategóriába szántad ;)
2012. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Amúgy az aggresszivitásomat az egész élet meg a traumáim hozták ki belőlem, egyszerűen félek odamenni valakihez, mert rosszul esik, ha van barátja meg, ha azt mondja hogy nem vagy az esetem félek, hogy mérgemből ráemelem a kezemet, és hát nem akarok emiatt sittre kerülni, mert a sok gyáva egyből feljelentene.
2012. szept. 24. 22:07
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ismerősöd akar ráhajtani, és azért mondja ezt, hogy ezzel térítsen ki az útból.
2012. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nem humor volt, bocsmár-.-
2012. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ezért meg akarod verni a nőket?Ha valami normális nőt próbálsz felszedni,de van barátja,nehogy már kezet emelj rá.Ha megy valami ku.vánál próbálkozol (ti szép lányoknak csúfoltátok őket),és bunkón-flegmán elküld,akkor oltsd le csúnyán!
2012. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!